date_range جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷ access_time ۱۱:۴۲:۰۰ ق.ظ

صبح امروز؛ مراسم ادای احترام به معاونان مرحوم وزیر کار در گرگان برگزار شد/ اشک‌های میزبان برای مهمان‌های سفر کرده

صبح امروز؛ مراسم ادای احترام به معاونان مرحوم وزیر کار در گرگان برگزار شد/ اشک‌های میزبان برای مهمان‌های سفر کرده
منبع خبر: شبستان

مسئولان و مردم گرگان صبح امروز (جمعه 25 آبان) با حضور گسترده در روبه‌روی بیمارستان حکیم جرجانی به مرحومان نوربخش و تاج‌الدینی معاونین وزیر کار ادای احترام کردند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از گرگان، مراسم ادای احترام به پیکر دو خدمتگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، مرحوم سید تقی نوربخش، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و مرحوم عبدالرحمن تاج‌الدین رئیس و معاون مجلس سازمان تامین اجتماعی  کشور با حضور  مردم ولایت مدار گرگان برگزار شد.

 

امروز مردم گرگان در مقابل بیمارستان حکیم جرجانی گرگان با دو تن از خادمین به‌نظام که برای بازدید و بررسی اجرای چند پروژه به استان گلستان سفرکرده بودن خداحافظی کردند.

 

گرچه حضور مردم گلستان در این مراسم شاید نتواند جبران خدمات این عزیزان باشد ولی قطعاً از آلام و دردهای خانواده این عزیزان می‌کاهد.

 

امروز مردم گرگان با حضور خود نشان دادند که قدردان خدمت‌های مسئولان هستند.

 

در این مراسم برخی مسئولان استان مانند استاندار گلستان اشک می‌ریخت و بیان می‌کرد که میزبان خوبی برای مدیرعامل تامین اجتماعی نبوده ابراز پشیمانی می‌کرد.

 

گرچه قطعاً فوت این دو نفر مسئولیتی بر عهده استاندار گلستان ندارد.

 

سید مناف هاشمی، استاندار گلستان، در حاشیه این مراسم و در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: طبق برنامه بنا نبود از بیمارستان حکیم جرجانی بازدید کنیم ولی به درخواست و اصرار مرحوم نوربخش به سمت بیمارستان رفتیم.

 

وی بابیان اینکه این واقعه اسفناک بسیار ناراحت هستم، تاکید کرد: این عزیزان برای توسعه به استان گلستان سفرکرده بودند که متاسفانه این تصادف اتفاق افتاد.

 

استاندار گلستان بابیان اینکه این حادثه در پشت یکی از تقاطع‌های مرگ استان گلستان رقم خورد، افزود: در این صحنه به فاصله چندمتری تریلی به خودرو برخورد کرد و این حادثه رقم خورد.

 

در پایان هاشمی ضمن تسلیت به خانواده این دو عزیز افزود: برای همه مردم گلستان و مسئولان این استان این حادثه غم‌انگیز و تلخ بود.

 

نمایش موجودیت‌ها