date_range چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶ access_time ۰۸:۱۵:۰۰ ق.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

ارسال مواد غذایی به مناطق زلزله‌زده غرب کشور

ارسال مواد غذایی به مناطق زلزله‌زده غرب کشور
منبع خبر: شبستان

خبرگزاری شبستان: مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خراسان شمالی از بارگیری و ارسال مواد غذایی مورد نیاز برای مردم زلزله‌زده استان کرمانشاه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری شبستان از بجنورد و به نقل از جمعیت هلال احمر خراسان شمالی؛ حسن شکوری نسب گفت: این اقلام شامل پنج هزارکیلو قند و شکر، دو تُن برنج، پنج هزار قوطی انواع کنسروجات، چهار هزار قوطی روغن مایع و دو هزار بسته چای است که به مقصد مناطق زلزله زده بارگیری و ارسال می شود .


وی همچنین گفت: در راستای اعلام نیاز مردم آسیب دیده در پی وقوع زلزله یکشنبه شب در استان های غرب کشور، جمعیت هلال احمر خراسان شمالی نسبت به جمع آوری کمک های مردمی اقدام کرده است .


مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گفت: به همین منظور ۵۴ پایگاه در قالب چادرهای جمع آوری کمک های غیر نقدی مردم عزیز استان در میادین اصلی شهرها و خانه های هلال در روستاها مستقر شده است .


شکوری نسب افزود: شماره حساب ۹۹۹۹۹ در تمام شعب بانک های ملی، ملت، صادرات، تجارت، دی، بانک شهر، آینده، رسالت و رفاه آماده دریافت کمک های نقدی است و همچنین با کد دستوری # ۷۲۴* از طریق تلفن همراه مردم عزیز می توانند کمک های خود را به حساب جمعیت هلال احمر واریز کنند تا در سریعترین زمان ممکن به دست مردم نیازمند مناطق زلزله زده برسد .


وی گفت: کسانی که به بانک دسترسی ندارند می توانند از طریق شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۷۷۰۰۶۴۶۰۶ کمک های نقدی خود را برای زلزله‌زدگان ارسال کنند .


بر اساس اعلام روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ۱۵ دستگاه کارتخوان نیز برای دریافت کمک های مردم به زلزله زدگان با همکاری بانکها در اختیار این جمعیت قرار گرفته شده است‌ .

 

 

نمایش موجودیت‌ها