date_range چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ access_time ۱۰:۵۱:۰۰ ب.ظ
تعداد 5 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند. گراف تشابه

2 معلم کرمانی بر اثر تصادف جان باختند

2 معلم کرمانی بر اثر تصادف جان باختند
منبع خبر: عصرخودرو
دسته خبری: جامعه|تحصیل

عصرخودرو- بخشدار چترود گفت: دو معلم که در منطقه چترود تدریس می‌کردند، هنگام برگشت به کرمان بر اثر تصادف جان باختند.

به گزارش پایگاه خبری «» به نقل از تسنیم، محسن نوری اظهار داشت: متاسفانه ظهر امروز بعد از تعطیلی مدارس، دو معلم که در مدارس شهر چترود مشغول خدمت بودند هنگام برگشت به کرمان بر اثر جان باختند.

وی با اشاره به اینکه این دو معلم با خودروی و از مسیر کمربندی امام رضا‌(ع) به سمت کرمان در حال حرکت بودند گفت: متاسفانه با برخورد با خودروی از روبه‌رو در حادثه رانندگی جان خود را از دست دادند.

محمد جعفری رئیس اداره آموزش و پرورش بخش چترود نیز در گفت‌و‌گو با تسنیم افزود: متاسفانه دو نفر از همکاران فرهنگی به نام مسعود رضایی دبیر مطالعات و فاطمه عالم‌زاده دبیر تربیت بدنی امروز ظهر در اثر سانحه رانندگی جان باختند.

وی با ابراز تاسف از درگذشت این معلمان تصریح کرد: این دو معلم کرمانی بودند که قصد برگشت به خانه را داشتند و هر روز این مسیر را طی می‌کردند.

رئیس اداره آموزش و پرورش بخش چترود بیان کرد: از آنجا که هر روز تعداد بیشتری با این خودرو به کرمان رفت و آمد می‌کردند جای شکر دارد که امروز مابقی همکاران در محل خدمت حضور نداشتند.

سروان مهران سعیدی فرمانده پلیس راه چترود نیز در گفت‌و‌گو با تسنیم اظهار داشت: این حادثه رانندگی حدود ساعت 13 امروز در محدوده پمپ واقع در کمربندی امام رضا‌(ع) به‌وقوع پیوست.

وی با بیان اینکه بر اثر این دو خودروی و با برخورد از روبه‌رو دچار سانحه شدند افزود: در این حادثه رانندگی خودروی به‌دلیل سبقت غیرمجاز و انحراف به چپ باعث شده و مقصر است.

فرمانده پلیس راه چترود با اشاره به اینکه در این حادثه دو سرنشین که دو معلم بودند در دم جان باختند گفت: سه سرنشین خودروی مصدوم شدند که بلافاصله به‌وسیله عوامل اورژانس به بیمارستان شهید باهنر کرمان منتقل شدند.

دانلود با کیفیت

نمایش موجودیت‌ها