date_range چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ access_time ۱۲:۵۴:۰۰ ب.ظ

واژگونی 2 دستگاه خودرو در آزاده راه زنجان - قزوین 2 کشته برجا گذاشت

واژگونی 2 دستگاه خودرو در آزاده راه زنجان - قزوین 2 کشته برجا گذاشت
منبع خبر: عصرخودرو
دسته خبری: جامعه|ترابری

عصرخودرو- جانشین رئیس پلیس‌راه استان زنجان گفت: واژگونی 2 دستگاه خودروی سواری در ازادراه زنجان - قزوین، 2 کشته و 2 مصدوم برجا گذاشت.

به گزارش پایگاه خبری«» به نقل از ایرنا ، سرهنگ محمد علی عظیمی افزود: در حال حاضر وضعیت عمومی یکی از مصدومان نیز که برای درمان به بیمارستان آیت الله موسوی زنجان انتقال یافت وخیم گزارش شده است.

وی اظهار داشت: ساعت 1 بامداد امروز / 22‬ خرداد جاری / ‬ در کیلومتر 28 خط جنوبی آزادراه زنجان - قزوین، یک دستگاه خودروی سواری به علت خستگی و خواب آلودگی راننده از مسیر خارج و واژگون شده و 2 مصدوم برجا گذاشت که متاسفانه کودک مصدوم پس از انتقال به بیمارستان جان باخت و دیگر مصدوم نیز به خاطر شکستگی دست و پا بستری است.

عظیمی خاطرنشان کرد: در حادثه دیگر نیز که ساعت 3 بامداد در کیلومتر 63 و خط جنوبی همین مسیر ارتباطی و بر اثر خستگی و خواب آلودگی راننده خودروی سواری پژو پارس اتفاق افتاد راننده این خودرو به علت صدمات وارده فوت کرد و حال دیگر مصدوم نیز بسیار وخیم گزارش شده است.

دوشنبه شب / 20‬ خرداد جاری / ‬نیز بر اثر برخورد کامیون و در کیلومتر 28 جاده ترانزیت زنجان - میانه که به علت انحراف به چپ خودروی کامیون اتفاق افتاد رانندگان هر 2 خودرو جان باختند.

برابر آمار پزشکی قانونی زنجان در فروردین امسال 17 نفر و از ابتدای اردیبهشت تاکنون نیز بیش از 20 نفر در مسیرهای ارتباطی مختلف این استان بر اثر جان باخته‌اند.
در 12 ماه پارسال (97) بیش از 260 نفر براثر در سطح جاده‌های زنجان جان خود را از دست دادند که اغلب این اتفاق‌ها به دلیل خستگی و خواب آلودگی رانندگان بود.
زنجان پنج هزار و 840 کیلومتر راه ارتباطی دارد که از این میزان، 200 کیلومتر آزاد راه، 113 کیلومتر بزرگراه، 342 کیلومتر راه اصلی و 974 کیلومتر راه فرعی است.

دانلود با کیفیت

نمایش موجودیت‌ها