date_range چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷ access_time ۰۱:۵۵:۰۰ ق.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

تصویب کلیات طرح اصلاح بودجه 97 درخصوص تهاتر قیر

تصویب کلیات طرح اصلاح بودجه 97 درخصوص تهاتر قیر
منبع خبر: پارس‌نیوز
دسته خبری: سیاست|مجلس

سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس از تصویب کلیات طرح یک‌فوریتی اصلاح قانون بودجه سال 97 درخصوص تهاتر قیر با هزینه‌های پروژه‌های عمرانی و استفاده از اوراق مشارکت برای تامین هزینه‌های املاک پروژه‌های عمرانی خبر داد.

به گزارش پارس نیوز ، 

محمدمهدی مفتح نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به نشست امروز کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس، گفت: در جلسه امروز کلیات طرح یک فوریتی اصلاح بودجه سال ۹۷ مطرح و به تصویب اعضای کمیسیون رسید و جزئیات آن برای بررسی بیشتر به کارگروه تخصصی ارجاع شد.

وی افزود: بر اساس این طرح قیر نه تنها به صورت رایگان برای آسفالت راه‌ها در اختیار قرار می‌گیرد بلکه برای تهاتر درباره کل هزینه‌های پروژه‌های عمرانی تهاتر می‌شود.

سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس آمده است که از اوراق مشارکت و اوراق خزانه برای تامین هزینه‌های ملکی پروژه‌های عمرانی استفاده شود.

مفتح در پایان بدون اشاره به جزئیات گزارش‌های سازمان برنامه و بودجه و همچنین وزارت کار گفت: نمایندگان سازمان برنامه و بودجه و وزارت کار با حضور در جلسه کمیسیون گزارشی را از اقدامات صورت گرفته درباره اجرای برنامه ششم توسعه و بودجه ۹۷ در خصوص ایجاد اشتغال به کمیسیون ارائه کردند.

 

نمایش موجودیت‌ها