date_range پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷ access_time ۰۵:۰۵:۰۰ ق.ظ

دالیچ: در بازی فینال نیز روبه جلو خواهیم رفت

دالیچ: در بازی فینال نیز روبه جلو خواهیم رفت
منبع خبر: پارس‌نیوز
دسته خبری: ورزش|فوتبال

زلاتکو دالیچ سرمربی تیم ملی کرواسی پس از پیروزی مقابل انگلیس و راه‌یابی به فینال گفت: مادر بازی فینال نیز روبه جلو خواهیم رفت و اگر خدا کمک کند قهرمان خواهیم شد.

به گزارش پارس نیوز ، 

تیم‌های انگلیس و کرواسی از مرحله نیمه نهایی جام جهانی 2018 روسیه از ساعت 22:30 در ورزشگاه لوژنیکی مسکو به مصاف هم رفتند که این دیدار  در 90 دقیقه قانونی با نتیجه تساوی یک بر یک  به پایان رسید تا این دیدار به وقت های اضافه کشیده شود. کرواسی در وقت های اضافه دوم موفق شدند گل پیروزی را بزنند و در نهایت با نتیجه 2 بر یک پیروز میدان شوند و در فینال رقیب فرانسه شوند. 

سرمربی تیم ملی کرواسی پس از پیروزی مقابل انگلیس و راه یابی به فینال گفت: ما سزاوارانه در این بازی موفق شدیم به پیروزی برسیم و به فینال راه پیدا کنیم. به تمام بازیکنانم تبریک می گویم چون آنها یکی از بزرگترین موفقیت ها را کسب کردند.

وی افزود: این بچه ها واقعا شایسته این موفقیت بودند. این بازی فوق العاده ای بود که آنها از خودشان به نمایش گذاشتند. از تمام بچه ها و تمام کسانی که ما را حمایت کردند، تقدیر و تشکر می کنم. ما در بازی فینال نیز رو به جلو خواهیم رفت و اگر خدا کمک کند قهرمان خواهیم شد.

انتهای پیام/

 

منبع خبر : فارس
نمایش موجودیت‌ها