date_range یکشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷ access_time ۰۲:۵۶:۰۰ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

طرح رتبه‌بندی خدمات تفریحی دریایی کیش در دستور کار قرار گرفت

طرح رتبه‌بندی خدمات تفریحی دریایی کیش در دستور کار قرار گرفت
منبع خبر: پارس‌نیوز

روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد کیش از اجرای طرح رتبه‌بندی کلوپ‌های تفریحات دریایی کیش به منظور متعادل‌سازی کیفی و کمی خدمات این کلوپها خبر داد.

به گزارش پارس نیوز ، 

هدف از اجرای این طرح استاندارد سازی مراکز و خدمات گردشگری جزیره کیش به منظور ارتقاء سطح کیفی و کمی خدمات، شفاف سازی نوع خدمات برای گردشگران و نرخ گذاری براساس کیفیت وکمیت خدمات، طرح رتبه بندی برای حوزه های مختلف عنوان شده است.
دراین طرح با شناسایی وضع موجود و بررسی شاخصه هایی مانند تجهیزات، نیروی انسانی و میزان تخصص پرسنل، فضای کلوپ ها، سطح اقتصادی و درآمدزایی، و نحوه مدیریت مجموعه ، کلوپ های تفریحات دریایی کیش رتبه بندی و براساس این رتبه بندی نرخ های خدمات دهی تعریف می شود.
سازمان منطقه آزاد کیش به زمان دقیق اجرای این طرح اشاره نکرد اما اضافه کرد: دراین طرح که بصورت متداول برای حوزه های مختلف خدمات گردشگری در حال طراحی و اجراست وبا مشارکت موسسه ورزش و تفریحات سالم و پس از برگزاری جلسات مشاوره و تخصصی با تیم مشاور و اعضای جامعه کلوپ داران کیش اجرائی می شود.
در نشستی تخصصی که به همین منظور با حضور فعالان این حوزه، مدیران و کارشناسان معاونت گردشگری و کارشناسان موسسه ورزش و تفریحات سالم جزیره کیش برگزار شد، مدیر نظارت بر مراکز و خدمات گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به اهداف عالی معاونت گردشگری در جهت استاندارد سازی خدمات به عنوان پایلوت گردشگری کشور به شرح مزایای اجرای این طرح پرداخت و از فعالان بخش خصوصی خواست تا با مشارکت موثر در اجرای این طرح به ارتقاء سطح کیفی خدمات و افزایش میزان رضایتمندی گردشگران کمک کنند.
طرح رتبه بندی خدمات گردشگری به همت معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش پیش از این برای کشتی های تفریحی اجرایی شده است.
1339

نمایش موجودیت‌ها