date_range جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ access_time ۰۸:۰۰:۰۰ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

تارتار: از شرایط روحی نامناسب تراکتور استفاده می‌کنیم

تارتار: از شرایط روحی نامناسب تراکتور استفاده می‌کنیم
منبع خبر: پارس‌نیوز
دسته خبری: ورزش|فوتبال

سرمربی تیم پارس جنوبی جم معتقد است بازیکنانش برخلاف تراکتوری‌ها، در وضعیت روحی خوبی هستند.

به گزارش پارس نیوز ،

مهدی تارتار سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم، در نشست خبری پیش از دیدار مقابل تراکتورسازی در جمع خبرنگاران گفت: به تراکتوری ها و هوادارانشان خوش آمد می گویم. خودم سابقه حضور در تبریز به عنوان بازیکن و مربی را داشته ام. بازی فردا بسیار حساس است به خصوص برای ما که در کورس سهمیه آسیایی هستیم. بچه های ما خیلی خوب تمرین کرده اند و انتخاب یازده نفر اصلی برای ما خیلی سخت است. با تک تک بازیکنان صحبت می کنیم که از نظر ذهنی خودشان را آماده کنند و اگر بیرون نشستند، به هم نریزند. بعد از پیروزی مقابل پدیده در مشهد روحیه تیم خیلی خوب شده و همه با انگیزه تمرین می کنند که این اتفاق مثبتی برای کادر فنی است تا هر تغییری را در بازی ایجاد کند. سعی می کنیم با ارائه یک بازی هدفمند و بابرنامه پیش برویم چون تراکتور تیمی نیست که بی محابا به آنها حمله کنیم. اتفاق بازی با پدیده نباید در بازی با تراکتور برای ما بیفتد و باید هوشمندانه کار کنیم. تراکتور نماینده ایران در آسیاست و تیم قابل احترامی است. فکر می کنم اگر تمام نکاتی که به بچه ها گوشزد کردیم را انجام دهند، می توانیم دل هواداران را شاد کنیم. از هواداران می خواهم که فردا ورزشگاه را پر بکنند. می دانم که سخت است در یک روز غیرتعطیل و در یک ساعت نامناسب این اتفاق بیفتد. از انها می خواهم در روزهای حساس حمایت کنند و ما فردا منتظرشان هستیم.

تارتار در خصوص شرایط جوی و احتمال بارندگی حین بازی اظهار داشت: سعی می کنیم از زمین مسابقه مراقبت کنیم.از آقای عطایی که مسئول زمین هستند تشکر می کنم. از آقای اسدی، رئیس دلسوز هیئت فوتبال هم سپاسگزارم. به هر حال ممکن است این اتفاقات هم باشد. ما شرایط تمرین در وضعیت بارانی را نداشتیم ولی با تجربه کادر فنی و بازیکنان باید آمادگی بازی در چنین وضعیتی را هم داشته باشیم.

سرمربی پارس جنوبی درباره نتایج ضعیف تراکتور در بازی های آسیایی اخیرگفت: از یک جهت می تواند به سود ما باشد چون شرایط روحی خیلی مناسبی ندارند اما از طرفی هم این تیم می خواهد اعاده حیثیت کند و جلوی ما می خواهد جبران بازی های گذشته را بکند. ما هم دقیقا همین اتفاق برایمان در مشهد افتاد و بعد از مدتها به برد رسیدیم. من فکر می کنم تراکتور پرانرژی بازی می کند و انگیزه زیادی دارد که نتیجه بگیرد و به شرایط خوب برگردد. ما سعی می کنیم از شرایط نامناسب روحی آنها استفاده کنیم و بتوانیم به آنها صدمه بزنیم.

مهدی تارتار پیرامون شکست سایپا در این هفته و بازی مهم هفته بعد پارس مقابل ذوب آهن خاطرنشان کرد: فوتبال قابل پیش بینی نیست. ما در دو هفته پیاپی با دو تیم آسیایی بازی می کنیم و این تیم ها در نیم فصل خیلی هزینه کردند تا خود را تقویت کنند و تغییرات خوبی را هم ایجاد کردند. قابل پیش بینی نیست اما ما هم تیمی هستیم که شخصیتمان شکل گرفته وتیم ها روی ما به عنوان مدعی حساب می کنند. تمام تلاشمان را می کنیم اما همانطور که سایپا پس از نتایج خوبش امروز مقابل سپیدرود شکست خورد، چیزی قابل پیش بینی نخواهد بود. تیم ها در مرحله ای هستند که سخت تلاش می کنند و ما باید با برنامه کار کنیم تا موفق باشیم.

نمایش موجودیت‌ها