date_range چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷ access_time ۱۰:۵۵:۰۰ ب.ظ

روزنامه کیهان نوشت: نویسنده‌ای که تحمل نقد ندارد!

روزنامه کیهان نوشت: نویسنده‌ای که تحمل نقد ندارد!
منبع خبر: پارس‌نیوز

واکنش تند روزنامه کیهان درخصوص صحبت‌های رضا امیرخانی را در ادامه می‌خوانید: روز گذشته امیرخانی ضمن انتشار بیانیه‌ای بازهم به این نهاد انقلابی حمله و تهمت‌های پیشین خودش را علیه برخی مسئولین آن تکرار کرد.

رضا امیرخانی در واکنش به چند انتقاد ساده و توام با احترام و ستایش میثم نیلی مدیرعامل مجمع ناشران انقلاب، جوابیه‌ای سرشار از کینه توزی و سیاست زدگی و توهین را نوشته است!

نویسندگان، منتقدان و فعالان رسانه‌ای از جریان‌های مختلف، طی نوشته‌هایی در فضای مجازی به این رفتار امیرخانی پرداخته‌اند و این پرسش را مطرح کرده‌اند که چرا یک نویسنده، تحمل یک نقد ساده درباره خود و کتابش را ندارد؟

نکته جالب این است که امیرخانی منتقدان خود را به سیاست زدگی متهم کرده و هر بار نقدی درباره کتابش منتشر می‌شود، منتقد را به یک جریان سیاسی خاص متصل می‌کند، اما خودش در این جوابیه، نگاهی صرفا سیاسی دارد و هیچ بخش نوشته وی، رنگ و بویی از ادبیات و فرهنگ و ادب ندارد!

گفتنی است چندی پیش میثم نیلی مدیرعامل مجمع ناشران انقلاب ضمن تعریف از رضا امیرخانی او را همسنگر خود نامیده بود که تلاش می‌کند سوءتفاهم‌های میان او و مجمع ناشران را برطرف کند. با این حال روز گذشته امیرخانی ضمن انتشار بیانیه‌ای باز هم به این نهاد انقلابی حمله و تهمت‌های پیشین خودش را علیه برخی مسئولین آن تکرار کرد.


انتهای پیام/

نمایش موجودیت‌ها