date_range چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ access_time ۰۱:۳۸:۰۰ ب.ظ

با حضور مدیرکل آموزش و پرورش کردستان: اولین نشست ستاد استانی پروژه مهر 98 برگزار شد

با حضور مدیرکل آموزش و پرورش کردستان: اولین نشست ستاد استانی پروژه مهر 98 برگزار شد
دسته خبری: جامعه|تحصیل

با حضور مدیرکل آموزش و پرورش کردستان اولین نشست ستاد پروژه مهر 98 استان برگزار و برنامه‌های ستاد و کارگروه‌های پنجگانه مورد بررسی قرار گرفت.

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان این نشست ظهر امروز با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان ، معاونین اداره کل، مدیران نواحی یک و دو سنندج  و اعضای ستاد در سالن جلسات اداره کل برگزار شد .

قربانی مدیر کل آموزش و پرورش کردستان در این نشست، پروژه مهر را مجموعه اقداماتی در راستای آماده و با نشاط سازی مدارس برای بازگشایی در اول مهر عنوان کرد و خواستار پیگیری دقیق و جدی فعالیت ها شد و با بیان اینکه ساماندهی نیروی انسانی از بین اقدامات پروژه مهر دارای اهمیت و حساسیت ویژه ای است، گفت: در سازماندهی نیروی انسانی، کلاس درس از اولویت اول برخوردار است .   

هم چنین در ابتدای این نشست مهدی نامدار معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش کردستان و دبیر پروژه مهر استان نیز گزارشی از اقدامات پروژه مهر و اقدامات دبیرخانه استانی در سال 97 ارائه کرد .

وی با بیان اینکه در تابستان 98 برای ستاد استانی سه جلسه کاری پیش بینی شده است، ساماندهی نیروی انسانی، فضا و تجهیزات و توجه به مدارس روستایی به خصوص مدارسی که دارای مدیر آموزگار هستند را از اولویت بررسی بر شمرد و گفت: اجرای دقیق و موفق پروژه مهر نیازمند همکاری و همراهی کلیه مسئولین و دست اندرکاران امر است .

حبیب الله مرادی رییس اداره آموزش های فنی و حرفه ای و کاردانش استان و مسئول دبیرخانه پروژه مهر نیز در ادامه به تشریح برنامه های در دست اقدام ستاد استانی و دبیرخانه پروژه مهر پرداخت و تهیه و تدوین دستورالعمل استانی پروژه مهر و ارسال آن به شهرستانها و مناطق، صدور ابلاغ برای اعضای ستاد ، مدیران و روسای آموزش و پرورش و مسئولین کارگروه های پنچگانه را از مهم ترین اقدامات بر شمرد .   

در ادامه این نشست مدیران آموزش و پرورش نواحی یک و دو سنندج به نمایندگی از مدیران و روسای آموزش و پرورش استان به طرح مسائل مرتبط با پروژه مهر و چالش های پیش روی پرداخته، نظرات، دیدگاه ها و راه کار های پیشنهادی خود را در راستای سازماندهی نیروی انسانی، فضا و تجهیزات، پروژه های نیمه تمام و ارزیابی اقدامات پروژه مهر بیان کردند .

گفتنی است در این نشست برنامه های پروژه مهر در کارگروه های پنجگانه مورد بررسی قرار گرفت و پیرامون اجرای مطلوب آنها بحث و تبادل نظر شد و مقرر شد ضمن تشکیل کارگروه های پنچگانه، گزارش اقدامات آن به دبیرخانه استانی منعکس شود .

نمایش موجودیت‌ها