date_range پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸ access_time ۰۱:۰۹:۰۰ ب.ظ

مدیر حوزه علمیه استان قزوین درهای باز حوزه علمیه قزوین به روی دانش‌آموزان

مدیر حوزه علمیه استان قزوین درهای باز حوزه علمیه قزوین به روی دانش‌آموزان

حجت‌الاسلام والمسلمین سبحانی‌نیا با تاکید بر اینکه مسیر تعامل و همکاری حوزه علمیه قزوین با اداره‌کل آموزش و پرورش استان، بیش از پیش ادامه خواهد یافت، تصریح کرد: امروز باید آموزش دین از همان دوران کودکی آغاز شود و نیروی انسانی قابل اطمینان برای این عرصه نیز تربیت شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین ، مدیران و معاونین اداره کل آموزش وپرورش استان قزوین و رئیس ستاد اقامه نماز استان با مدیر حوزه علمیه قزوین دیدار و انتصاب او را تبریک گفتند.

مدیر حوزه علمیه استان قزوین حجت الاسلام والمسلمین محمد تقی سبحانی نیا در این دیدار با تاکید بر این که مسیر تعامل و همکاری حوزه علمیه قزوین با اداره کل آموزش و پرورش استان، بیش از پیش ادامه خواهد یافت، اظهار کرد: امروز باید آموزش دین از همان دوران کودکی  آغاز شود و نیروی انسانی قابل اطمینان برای این عرصه نیز تربیت شود.

مدیر حوزه علمیه استان قزوین بازدید دانش آموزان از مدارس علمیه استان را مهم دانست و بیان کرد: مسئولین آموزش وپرورش برنامه هایی در راستای بازدید دانش آموزان از فضاهای آموزشی و پژوهشی حوزه داشته باشند تا این نسل با حوزه و روحانیت پیوند بخورد.

حجت الاسلام سید قریش موسوی، رئیس ستاد اقامه نماز استان قزوین هم در این دیدار، مدیر جدید حوزه علمیه استان را شخصیتی علمی خواند و بیان کرد: خوشبختانه حجت الاسلام والمسلمین سبحانی نیا از خانواده معظم شهدا و همچنین یادگاران دوران دفاع مقدس هستند و سالها در عرصه های علمی و پژوهشی فعالیت داشته اند و قطعا می تواند حوزه استان را به پیشرفت و تعالی برساند

مدیر حوزه علمیه استان قزوین درهای باز حوزه علمیه قزوین به روی دانش‌آموزان مدیر حوزه علمیه استان قزوین درهای باز حوزه علمیه قزوین به روی دانش‌آموزان

نمایش موجودیت‌ها