date_range سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸ access_time ۰۸:۰۲:۰۰ ق.ظ

معاون متوسطه آموزش و پرورش مازندران خبر داد: اجرای طرح مطالعات نوروزی در 70 مدرسه استان

معاون متوسطه آموزش و پرورش مازندران خبر داد: اجرای طرح مطالعات نوروزی در 70 مدرسه استان
دسته خبری: جامعه|تحصیل

معاون متوسطه آموزش و پرورش مازندران گفت: طرح مطالعات نوروزی دانش‌آموزان پایه دوازدهم در 70 مدرسه و 32 شهرستان و منطقه اجرا شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران، «اسفندیار نظری» در بازدید از طرح مطالعات نوروزی در دبیرستان شاهد دختران بابلسر گفت: هرساله در اداره کل آموزش و پرورش مازندران، طرح مطالعات نوروزی برای اوقات فراغت و تعطیلات نوروزی دانش آموزان در نظر گرفته می شود.

 

او در ادامه اظهارداشت: برای اینکه دانش آموزان به ویژه دانش آموزان پایه دوازدهم که هم امتحان نهایی و هم کنکور سراسری را در پیش دارند بتوانند از فرصت تعطیلات بهره کافی ببرند، امسال در استان مازندران بیش از 70 مدرسه در 32 شهرستان و مناطق به این طرح اختصاص داده شد.

 

معاون متوسطه آموزش و پرورش مازندران با اشاره به اینکه در بابلسر 3 مدرسه در حال اجرای طرح مطالعات نوروزی هستند، افزود: با اجرای این طرح، فرصتی فراهم شد تا خانواده ها در کمال آرامش به دید و بازدید و صله رحم بپردازند و دانش آموزان هم از فرصت تعطیلات 17 روزه استفاده می کنند.

 

نظری در پایان با بیان اینکه سال گذشته مازندران رتبه سوم کنکور سراسری را به خود اختصاص داد تصریح کرد: این طرح از 27 اسفند 1397 در سراسر استان مازندران اجرا شد و تا 17 فروردین 1398 ادامه  دارد.

نمایش موجودیت‌ها