date_range دوشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۷ access_time ۱۰:۳۵:۰۰ ق.ظ

باقری در آیین رونمایی ازبرچسب سرویس مدارس عنوان نمود. آموزش و پرورش یکی از شاخص‌های توسعه کشور است

باقری در آیین رونمایی ازبرچسب سرویس مدارس عنوان نمود. آموزش و پرورش یکی از شاخص‌های توسعه کشور است
دسته خبری: جامعه|تحصیل

آیین رونمایی و الصاق نمادین برچسب سرویس مدارس شهر تهران صبح امروز در محل فرمانداری تهران برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران، در آیین رونمایی و الصاق نمادین برچسب سرویس مدارس شهر تهران ضمن ارائه گزارشی از آخرین اقدامات به عمل آمده توسط آموزش و پرورش، پلیس راهور و شهرداری تهران و همچنین امضای توافقنامه فیمابین شهرداری،‌ راهور، آموزش و پرورش،‌ انجمن اولیا و مربیان و فرمانداری، آیین‌نامه حمل و نقل دانش‌آموزان به عنوان دستور این جلسه بررسی شد.

همچنین برچسب سرویس مدارس شهر تهران نیز پس از این جلسه رونمایی و به صورت نمادین نصب شد.

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران در این مراسم، با اشاره به استقبال از سال جدید تحصیلی اظهارداشت:‌ یکی از شاخص‌های توسعه در هر کشوری بحث آموزش و پرورش علی‌الخصوص در سنین پایین است، کشورهای پیشرفته از دوره دبستان به مسائل دانش‌آموزان توجه می‌کنند.

وی افزود: باید مدارس و خانواده توانمند وجود داشته باشد تا کارها به درستی پیش برود.

باقری با تاکید بر اینکه تمام شئون اجتماعی و فرهنگی ما با تعلیم و تربیت درآمیخته است افزود: در شهر تهران با وجود کمبود نیروی انسانی آمادگی داریم تا یک میلیون و 100 هزار دانش‌آموز تهرانی را ثبت‌نام کنیم و در 31 شهریور جشن شکوفه‌ها را برگزار خواهیم کرد.

وی ادامه داد: 4300 مدرسه دولتی و غیردولتی شهر تهران آمادگی دارند تا در سال جدید به استقبال سال جدید تحصیلی بروند. بنده از هماهنگی‌هایی که در استانداری و فرمانداری تهران و در کنار آن پلیس راهور انجام شد تشکر ویژه می‌کنم.

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران در پایان اظهار داشت: اولویت ما حذف آزمون و کتاب‌های کمک‌درسی در دوره ابتدایی است و با هماهنگی‌های انجام شده برای سرویس مدارس مشخص می‌شود حرکت ما رو به جلو است و امیدواریم بیش از این ارتقاء پیدا کند.

نمایش موجودیت‌ها