date_range پنجشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۷ access_time ۱۱:۲۱:۳۱ ق.ظ
تعداد 3 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند. گراف تشابه

امنیت کشور مدیون خون شهدا است

امنیت کشور مدیون خون شهدا است
منبع خبر: خبرگزاری آریا
دسته خبری: سیاست|آیین

امنیت کشور مدیون خون شهدا است
خبرگزاری آریا - خرم آباد - ایرنا - فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: امنیت امروز کشور مدیون خون شهید نورخدا موسوی و شهیدان میهن اسلامی است.
امنیت کشور مدیون خون شهدا است
به گزارش ایرنا سردار حسین اشتری روز پنجشنبه در آیین تشییع شهید زنده لرستان اظهار داشت: امروز امنیت کشور ما به واسطه خون شهیدان است و اگر به کشورهای همسایه توجه کنیم متوجه می شویم غرق در نعمت الهی و امنیت هستیم.
وی گفت: ناجا 13هزار شهید تقدیم کشور کرده است که هشت هزار شهید در دفاع مقدس و بیش از پنج هزار شهید در مرزها، شهرها و روستاها تقدیم انقلاب شده است.
وی افزود: کارکنان ناجا مجاهد فی سبیل الله و حافظ نظم و امنیت کشور هستند و نیروهای مسلح برای امنیت این مرز و بوم و پاسداری از ارزش های اسلامی در کنار مردم آماده است.
فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران بیان کرد: افتخار می کنیم که رزمندگان اسلام، نیروهای مسلح، مردم و مسئولین گوش به فرمان رهبری توطئه های دشمنان را خنثی می کنند.
سردار اشتری ادامه داد: ترامپ بی عقل برای 13آبان مردم را تهدید کرد اما بی نظیرترین راهپیمایی را در این روز داشتیم و باشکوه تر از آن را در 22بهمن در 40سالگی انقلاب خواهیم داشت.
وی گفت: دشمن نمی داند با چه کسی طرف است، خانواده های شهدا را درک نکرده است و اگر می دانست با کی طرف است باعث بی آبرویی برای خودش نمی شد.
فرمانده ناجا اضافه کرد: انقلاب راه خودش را با سرعت بیشتر ادامه خواهد داد و شاهد شکوفایی آن خواهیم بود و آینده خوبی خواهیم داشت و دشمن نابود می شود.
سردار اشتری ادامه داد: دشمن در جنگ افتصادی به اهدافش نمی رسد همانطور که در جنگ نظامی و سیاسی کار به جایی نبرده است.
وی که حامل پیام تسلیت رهبر معظم انقلاب بود افزود: شهید نورخدا در مصاف با دشمنان نظام و انقلاب و امنیت 10سال پیش جانباز شد این شهید روحیه مجاهدت و ولایی داشت.
فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران بیان کرد: این شهید پس از جانبازی در حالت نباتی زندگی کرد و باید به خانواده این شهید تبریک و تسلیت گفت چراکه نگهداری از یک جانباز سخت است و تنها باید عشق به زنده بودن یک مجاهد باشد تا بتوان آن را تحمل کرد.
3210/7273
انتهای پیام /*
تصویرها
امنیت کشور مدیون خون شهدا است
نمایش موجودیت‌ها