date_range شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ access_time ۱۲:۰۸:۰۷ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

راهیابی هفت جودوکار به اردوی تیم ملی نابینایان

راهیابی هفت جودوکار به اردوی تیم ملی نابینایان
منبع خبر: خبرگزاری آریا
دسته خبری: ورزش|جودو

راهیابی هفت جودوکار به اردوی تیم ملی نابینایان
خبرگزاری آریا - تهران - ایرنا - مسابقات انتخابی تیم ملی جودوی نابینایان و کم بینایان با انتخاب و راهیابی هفت نفر به اردوی تیم ملی پایان یافت.
راهیابی هفت جودوکار به اردوی تیم ملی نابینایان
به گزارش روز شنبه کمیته ملی پارالمپیک، سرمربی تیم ملی جودوی نابینایان و کم بینایان، افزود: رقابت انتخابی تیم ملی جودوی نابینایان و کم بینایان با حضور محمدرضا مظلومی و علی اصغر هادی زاده، رئیس و نایب رئیس فدراسیون نابینایان و کم بینایان، در مجموعه ورزشی شهید هرندی تهران برگزار شد و در پایان هفت نفر به اردو راه یافتند.
محمدرضا حاج یوسف زاده ادامه داد: در وزن منهای 60 کیلوگرم میثم بنی طبا از استان اصفهان، در منهای 66 کیلوگرم رضا غلامی از خراسان رضوی، در منهای 73 کیلوگرم علی عباس نژاد از لرستان، در منهای 81 کیلوگرم امید جعفری از خوزستان، در منهای 90 کیلوگرم فرید عساکره از خوزستان، در منهای 100 کیلوگرم احسان موسی نژاد از مازندران و در بعلاوه 100 کیلوگرم محمدرضا خیرالله زاده از مازندران انتخاب شده و به ادوی تیم ملی راه یافتند.
وی گفت: ملی پوشان روز جمعه نخستین تمرین خود را جهت حضور موفق در بازی های پارااسیایی و کسب امتیاز لازم جهت شرکت در بازی های پارالمپیک 2020 توکیو تحت نظر کادر فنی انجام دادند.
سرمربی تیم ملی جودوی نابینایان و کم بینایان با اعلام این مطلب که اردوی تیم ملی تا 6 بهمن ماه ادامه دارد، اظهار کرد: تمرینات بدنسازی ملی پوشان در آکادمی ملی پارالمپیک و تمرینات فنی در سه مجموعه ورزشی سرباز، شهید افراسیابی و دانشکده پلیس برگزار می شود.
وی که دو اردوی داخلی و یک اردوی خارجی را تا پایان امسال برای شاگردانش در نظر گرفته است، گفت: تیم ملی دو اردو در ایران برگزار خواهد کرد و 10 روز اردوی مشترک با تیم آذربایجان در اسفند ماه خواهد داشت. چون آذربایجان اگرچه در بازی های پاراآسیایی جاکارتا حضور ندارد اما حریف قدرتمندی است و تمرین با آنها باعث خودباوری ملی پوشان و بالا رفتن سطح فنی تیم می شود.
حاج یوسف زاده ادامه داد: تیم ملی فروردین ماه سال آینده در جام جهانی ترکیه و پس از آن در قزاقستان شرکت می کند. این رقابت ها در رده بندی تیم ملی برای کسب سهمیه بازی های پارالمپیک تاثیرگذار است. این رقابت ها همچنین تدارکات مناسبی برای تیم ملی جهت حضور در بازی های پاراآسیایی 2018جاکارتا به حساب می آید.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزشی ایران و جهان با کانال ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی** 1293** 1545
تنظیم :محمد طاهری*
انتهای پیام /*
تصویرها
راهیابی هفت جودوکار به اردوی تیم ملی نابینایان
نمایش موجودیت‌ها