date_range پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷ access_time ۱۰:۳۲:۳۸ ق.ظ

نخستین مدال پاورلیفتینگ ایران به رنگ نقره

نخستین مدال پاورلیفتینگ ایران به رنگ نقره
خبرگزاری آریا - نوید یزدانی با کسب مدال نقره ایران را صاحب اولین مدالش در مسابقات قهرمانی پاورلیفتینگ دانشجویان جهان کرد.
به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، اولین روز از سومین دوره رقابتهای قهرمانی پاورلیفتینگ دانشجویان جهان در حالی در چک دنبال شد که ایران در این روز توسط یزدانی صاحب اولین مدال جهانی خود در این رشته در بخش دانشگاهی گردید.
نوید یزدانی ورزشکار دسته 74 کیلوگرم در رقابتی نزدیک وتنگاتنگ با رقبای خود موفق شد اولین مدال رشته ورزشی پاورلیفتینگ دانشجویان را در اولین حضور نماینده پاورلیفتینگ کشورمان در این رقابتها کسب کند.
یزدانی در حرکت اسکات با ثبت وزنه 187/5 کیلوگرم به کار خود پایان داد. وی در حرکت پرس توانست با ثبت وزنه های به ترتیب 145در حرکت اول ،152/5در حرکت دوم و با ثبت وزنه 155 در حرکت سوم مقام دوم را از آن خود کند و مدال نقره جهان را بدست بیاورد. 
یزدانی با مهار وزنه 250 کیلو در حرکت اول توانست با ثبت رکورد مجموع 592/5 تایک قدمی مدال مجموع نیز پیش رفت ولی نتوانست عنوانی بهتر از پنجمی بدست آورد.
امروز و در دومین روز مسابقات در دسته 83 کیلو گرم محمد ریسی نماینده تیم پیام‌نور در این رقابتهاست. 
لازم به توضیح است سومین دوره مسابقات پاورلیفتینگ دانشجویان جهان ازتاریخ 17 الی 23 تیرماه به میزبانی پلزن کشور چک در حال برگزاری است که تیم پاورلیفتینگ دانشگاه پیام نور به نمایندگی از کشورمان در این دوره از مسابقات حضوردارد.
انتهای پیام/س
نمایش موجودیت‌ها