date_range شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ access_time ۰۷:۲۶:۳۵ ق.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

کاظمی در یک قدمی مدال به دلیل آسیب‌دیدگی از دور رقابت‌ها کنار رفت

کاظمی در یک قدمی مدال به دلیل آسیب‌دیدگی از دور رقابت‌ها کنار رفت
منبع خبر: خبرگزاری آریا
دسته خبری: ورزش|تکواندو

کاظمی در یک قدمی مدال به دلیل آسیب‌دیدگی از دور رقابت‌ها کنار رفت
خبرگزاری آریا - محمد کاظمی تکواندوکار وزن اول المپیکی کشورمان در سومین مبارزه خود مقابل نماینده روسیه از ناحیه مچ دست دچار شکستگی شد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مرحله دوم مسابقات گرندپری در سال 2018 در 4 وزن المپیکی مردان و زنان از روز گذشته (جمعه - 19 مردادماه) با حضور 256 تکواندوکار از 58 کشور در شهر "مسکو" روسیه آغاز و به مدت 3 روز ادامه خواهد داشت.
امروز (شنبه - 20 مردادماه) و در روز دوم پیکارهای اوزان 58- کیلوگرم گروه مردان و 57- و 67+ کیلوگرم گروه زنان پیگیری می‌شود که آرمین هادی‌پور و محمد کاظمی در وزن 58- کیلوگرم نمایندگان کشورمان هستند.
محمد کاظمی نماینده وزن اول المپیک در نخستین دیدار به مصاف «روی براگانکا» از پرتغال نایب قهرمان بازی‌های یونیورسیاد 2017 و 2015، قهرمان اروپا 2016 و 2014 و نایب قهرمان جهان 2011 و ... رفت و با نتیجه 14 بر 13 به برتری رسید. او در ادامه با «استپان دیمیترو» از مولداوی دارنده مدال برنز قهرمانی اروپا 2018 مبارزه کرد و با نتیجه 15 بر 6 پیروز شد.
محمد در سومین دیدار رو در روی نماینده میزبان قرار گرفت که در راند سوم از ناحیه مچ دست چپ دچار شکستگی شد و نتیجه را واگذار و از دور رقابت‌ها کنار رفت.
هدایت این تیم برعهده فریبرز عسکری به عنوان سرمربی است.
گفتنی است؛ این رقابت ها G4 می باشد و به نفرات اول تا سوم به ترتیب 40، 24 و 14.4 امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک و همچنین پنج، سه و هزار دلار جایزه تعلق می گیرد.
انتهای پیام/ک
نمایش موجودیت‌ها