date_range سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷ access_time ۱۲:۴۴:۵۱ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

کالاهای اساسی مردم بدون هیچ مشکلی تامین خواهد شد

کالاهای اساسی مردم بدون هیچ مشکلی تامین خواهد شد
خبرگزاری آریا - سنندج - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان گفت: به مردم استان اطمینان می دهیم کالاهای اساسی مورد نیازشان بدون هیچ مشکلی تامین خواهد شد.
کالاهای اساسی مردم بدون هیچ مشکلی تامین خواهد شد
به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی استانداری کردستان، حسین فیروزی روز در جلسه کارگروه تنظیم بازار ضمن اطمینان بخشیدن به مردم در خصوص تامین کالاهای اساسی اظهار داشت: ذخیره و انبار کردن کالاها موجب کاهش کیفیت آنها می شود.
وی پس از ارائه گزارش جهاد کشاورزی در رابطه با تامین نیاز هیات های مذهبی و مراکز پر مصرف مانند دانشگاه ها، مراکز شبانه روزی آموزش و پرورش، بیمارستان ها، زندان ها و مراکز نظامی و انتظامی افزود: باید به سرعت برآورد دقیقی از نیازها و درخواست های این مراکز تهیه و آن را به کارگروه ملی تنظیم بازار اعلام کنیم.
در این جلسه همچنین مشکلات کامیونداران استان با حضور نمایندگان آنها بررسی شد و فیروزی با ابراز امیدواری نسبت به بهبود شرایط کشور از رانندگان خواست صبورانه در حد توان ایثار کنند تا مشکل مردم حل شود.
معاون اقتصادی استاندار کردستان تحریم را ابزار جنگ در اختیار حکومت یک جانبه گرای آمریکا دانست و تاکید کرد: بر کسی پوشیده نیست که ما در یک جنگ اقتصادی هستیم.
وی یاداور شد: آمریکا می خواهد به سایر کشورها تحمیل کند که پیرو سیاست های اقتصادی او باشند اما در روزهای اخیر اوپک علیرغم فشارهای آمریکا تولید خود را افزایش نداد و در آینده شاهد اتفاقات بهتری برای کشورمان خواهیم بود.
فیروزی اضافه کرد: مسئولان نسبت به مشکلات کامیونداران کم توجه نیستند اما با توجه به شرایط لازم است مردم و مسئولان به اجماع فکری و نظری برای حل مشکلات برسند.
وی از مدیران ذیربط استان خواست با همکاری اتحادیه کامیونداران سنندج کمبودها را با آمار و اعداد احصا و منعکس کنند و تغییر قیمت ها نیز با تحلیل نموداری بررسی شود.
فیروزی با یادآوری اینکه مردم با کمبودها کنار می آیند اما تبعیض را قبول نمی کنند، گفت: در راستای شفافیت و تحقق نظارت مردم بر عملکرد مسئولان استان، باید اتحادیه کامیونداران در جریان توزیع سهمیه مرتبط دخیل باشند.
7348/9102
انتهای پیام /*
تصویرها
کالاهای اساسی مردم بدون هیچ مشکلی تامین خواهد شد
نمایش موجودیت‌ها