date_range یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶ access_time ۱۰:۲۱:۱۳ ق.ظ

ابهام در مورد آینده مخیتاریان در منچستریونایتد

ابهام در مورد آینده مخیتاریان در منچستریونایتد
منبع خبر: خبرگزاری آریا
دسته خبری: ورزش|فوتبال

ابهام در مورد آینده مخیتاریان در منچستریونایتد
خبرگزاری آریا - تهران - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد انگلیس گفت: شرایط برای رفتن هنریخ مخیتاریان هافبک ارمنی از اولدترافورد فراهم است، اما این بازیکن همچنان در برنامه برای حضور در اولدترافورد جای دارد.
ابهام در مورد آینده مخیتاریان در منچستریونایتد
به گزارش روز یکشنبه تارنمای خبری ساکرنت، مخیتاریان در دو بازی از 15 بازی گذشته یونایتد در ترکیب اصلی به میدان رفته است و در ماههای نوامبر و دسامبر هم برای حضور روی نیمکت ذخیره ها تلاش می کرد.
این بازیکن 28 ساله ، 18 ماه پیش با قرارداد 30 میلیون پوندی از بروسیا دورتموند به اولدترافورد آمد. در حال حاضر خبرهایی در مورد انتقال او به اینترمیلان و آرسنال مطرح است.
مورینیو تاکید کرد که هر بازیکنی در تیم او از جمله مخیتاریان قیمت خود را دارد. وی تایید کرد که این بازیکن در دیدار روز دوشنبه مقابل استوک در ترکیب تیم بازی خواهد کرد.
مورینیو گفت: رویکرد من این است که هر بازیکنی با هر سطح و هر جایگاهی بهایی دارد. وقتی فصل نقل و انتقالات شروع می شود، فرصت برای هر باشگاهی که به بازیکنان ما علاقه مند است، فراهم است. بعد از آن تصمیم به عهده ماست که در مورد قیمت مناسب بازیکن و فروش او تصمیم بگیریم.
وی گفت: مخیتاریان بازیکن ماست. او بازیکن بسیار خوبی است و تمرین می کند و برای بازی روز دوشنبه انتخاب شده است.
ساکرنت به نقل از منابع آگاه در منچستر یونایتد نوشت: این باشگاه علاقه مند جذب سانچز بازیکن آرسنال است و وضعیت این بازیکن شیلیایی را زیر نظر دارد. سانچز جزو گزینه های منچسترسیتی هم هست. سیتی تاکنون با مبلغ 35 میلیون پوند برای جذب این بازیکن موافقت نکرده است.
مورینیو خاطر نشان کرد که فصل نقل و انتقالات زمستانی زمان مناسبی برای خرید بازیکن نیست.
او بدون نام بردن از سانچز گفت که با این حال این تیم آماده است در صورت فرصت فوق العاده ای فراهم شود، از آن استفاده کند.
وی گفت: ما تیم خود را با این فلسفه که در ماه ژانویه بازیکن جدیدی را جذب نخواهیم کرد، ساخته ایم. به طور طبیعی سرمایه گذاری تیم در تابستان انجام می شود. اما گاهی فرصت فوق العاده ای فراهم می شود که از آن استفاده خواهیم کرد.
مورینیو در مورد شاگردان خود گفت: من تیم خود را دوست دارم و به آنها اعتقاد دارم. موضوع فقط بهتر شدن تیم به یک نحو متوازن است.
مخیتاریان در 15 بازی خود در فصل جاری لیگ برتر انگلیس یک گل و پنج پاس گل داشته است.
ورزشی**1584**1545
مترجم:مولوی
انتهای پیام /*
تصویرها
ابهام در مورد آینده مخیتاریان در منچستریونایتد
نمایش موجودیت‌ها