date_range سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷ access_time ۱۱:۵۳:۱۱ ق.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

امکان انتقال مجروحان حادثه اتوبوس تهران - کرمان فراهم شد

امکان انتقال مجروحان حادثه اتوبوس تهران - کرمان فراهم شد
منبع خبر: خبرگزاری آریا
دسته خبری: جامعه|ترابری

امکان انتقال مجروحان حادثه اتوبوس تهران - کرمان فراهم شد
خبرگزاری آریا - کرمان - ایرنا - سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان گفت: امکانات و تجهیزات لازم برای انتقال مجروحان حادثه اتوبوس تهران - کرمان به این استان فراهم شده تا خانواده های این افراد نیازی به تردد به خارج از استان نداشته باشند.
امکان انتقال مجروحان حادثه اتوبوس تهران - کرمان فراهم شد
به گزارش ایرنا، حمید ملانوری روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: براساس آخرین گزارش های دریافتی از محل وقوع تصادف، این حادثه تاکنون 19 کشته داشته که اجساد برخی از آنان به دلیل سوختگی شدید قابل شناسایی نیستند و با آزمایش DNA و اقدامات پزشکی قانونی برای شناسایی آنها اقدام می شود.
وی ادامه داد: از ساعات اولیه صبح امروز نهادهای مربوطه در استان کرمان از جمله پلیس راه، اورژانس، پزشکی قانونی، مراکز درمانی و بهداشتی و سایر نیروهای امدادی آماده هستند و تیمی از استان کرمان به محل حادثه اعزام شده است.
ملانوری اظهار داشت: این اتوبوس براساس صورت وضعیت موجود در ترمینال دارای 33 مسافر بوده که از این تعداد 23 نفر اهل استان کرمان بوده اند، هفت نفر از آنان به مقصد انار، 6 نفر به مقصد رفسنجان و 10 نفر به مقصد کرمان عازم سفر شده بودند و مابقی مسافران نیز در بین راه سوار اتوبوس شده اند.
وی ادامه داد: در این حادثه 19 نفر در صحنه تصادف جان خود را از دست دادند و 27 نفر نیز به مراکز درمانی اعزام شدند.
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان بیان کرد: تاکنون 6 نفر از مجروحان حادثه از مراکز درمانی ترخیص شده اند، 6 نفر نیاز به بستری داشته اند که از این تعداد نیز 4 نفر ترخیص شده و هفت نفر نیز در بیمارستان بادرود بستری هستند که مداوای آنها طولانی نخواهد بود.
وی اظهارداشت: 6 نفر از مجروحان حادثه به بیمارستان اصفهان منتقل شده و 2 نفر نیز با 30 و 50 درصد سوختگی در بیمارستان سوانح سوختگی امام موسی کاظم علیه السلام اصفهان بستری شده اند.
این اتوبوس در مجموع حامل 47 نفر بوده که از این تعداد 44 نفر مسافر و 3 نفر راننده و کمک راننده بوده اند.
حادثه برخورد اتوبوس مسافربری کرمان - تهران با تانکر حامل سوخت شامگاه دوشنبه 26 شهریورماه در ساعت 23:14 دقیقه در محور کاشان - نطنز اتفاق افتاد.
7440/ 5054/
انتهای پیام /*
تصویرها
امکان انتقال مجروحان حادثه اتوبوس تهران - کرمان فراهم شد
نمایش موجودیت‌ها