date_range سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ access_time ۰۲:۵۲:۴۹ ق.ظ

دومین دوره رقابت‌های قهرمانی کشور پاراتکواندو آذرماه امسال برگزار می‌شود

دومین دوره رقابت‌های قهرمانی کشور پاراتکواندو آذرماه امسال برگزار می‌شود
منبع خبر: خبرگزاری آریا
دسته خبری: ورزش|تکواندو

دومین دوره رقابت‌های قهرمانی کشور پاراتکواندو آذرماه امسال برگزار می‌شود
خبرگزاری آریا- مسعود لشگری، رئیس انجمن پاراتکواندو، از برگزاری دومین دوره رقابت های قهرمانی کشور در نیمه دوم آذر ماه سال جاری خبر داد.
به گزارش آریا به نقل از فدراسیون جانبازان و معلولین، وی با اعلام این خبر به گفت: این مسابقات در رده سنی جوانان و بزرگسالان پیش بینی شده و در گام اول استان های متقاضی می بایست نسبت به تکمیل فرم ثبت نام که از سوی معاونت ورزش قهرمانی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین ارسال شده، تا 5 آذر ماه اقدام نمایند.
لشگری خاطر نشان کرد: افرادی که دارای کمربند در تکواندو باشند، اعم از ورزشکاران خانم و آقا، می توانند نسبت به حضور در این مسابقات اقدام کنند و چنانچه در بخش بانوان نیز به حد نصاب برسیم، مسابقات قهرمانی کشور برای آنها نیز برگزار خواهد شد.
رئیس انجمن پاراتکواندو افزود: این مسابقات با همکاری فدراسیون های تکواندو و جانبازان و معلولین و همزمان با مسابقات امید فدراسیون تکواندو برگزار می شود.
وی گفت: رقابت ها در مواد (K41 - K44) - (P31 - P34) ، در نیمه دوم آذر ماه برگزار می شود و پس از اتمام مهلت ثبت نام و بررسی شرایط، میزبان نیز مشخص خواهد شد.
لشگری در پایان اعلام کرد: با توجه به استعداد یابی در خصوص این رشته، نفراتی که در خلال مسابقات قهرمانی کشور شناسایی شوند و معیارهای مورد نظر کادر فنی را داشته باشند، به اردوهای تیم ملی راه خواهند یافت.
نمایش موجودیت‌ها