date_range دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ access_time ۱۰:۱۶:۳۹ ق.ظ
تعداد 5 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند. گراف تشابه

رئیس‌جمهوری وارد آذربایجان غربی شد

رئیس‌جمهوری وارد آذربایجان غربی شد
منبع خبر: خبرگزاری آریا
دسته خبری: سیاست|دولت

رئیس‌جمهوری وارد آذربایجان غربی شد
خبرگزاری آریا - ارومیه- ایرنا- حجت الاسلام دکتر حسن روحانی، رییس جمهوری اسلامی ایران جهت افتتاح 10 طرح عمرانی و اقتصادی با 9 هزار و 971 میلیارد ریال هزینه و آغاز عملیات اجرایی 2 طرح زیربنایی به ارزش 486 میلیارد ریال در سطح آذربایجان غربی، وارد فرودگاه خوی شد.
رئیس‌جمهوری وارد آذربایجان غربی شد
به گزارش ایرنا، رییس جمهوری و اعضای هیات دولت روز دوشنبه در بدو ورود به فرودگاه خوی مورد استقبال مقام های ارشد کشوری و استانی قرار گرفتند.
دکتر روحانی در سفر یکروزه خود به آذربایجان غربی ضمن سخنرانی در جمع مردم استان در ورزشگاه شهید چمران خوی، در مراسم افتتاح و کلنگ زنی طرح های عمرانی و زیربنایی شرکت کرده و پس از آن در جمع اعضای شورای اداری و نخبگان آذربایجان غربی سخنرانی می کند.
افتتاح راه آهن مراغه - ارومیه، بهره برداری از چندین طرح بیمارستانی در ارومیه و خوی، افتتاح فرودگاه و فاز اول نیروگاه سیکل ترکیبی ماکو و گازرسانی به 200 روستا و شهر «سرو» ارومیه از جمله طرح های افتتاحی در سفر رییس جمهوری به آذربایجان غربی خواهد بود.
عملیات اجرایی 2 طرح گازرسانی به 47 روستا و 20 طرح آبخیزداری نیز همزمان با حضور رییس جمهوری در آذربایجان غربی آغاز می شود.
نخستین دور سفر استانی دکتر حسن روحانی به آذربایجان غربی در اواسط خرداد سال 1395 شمسی انجام شد و در آن سفر 17 هزار میلیارد ریال طرح به تصویب رسید که نزدیک به 75 درصد آن اجرایی شده است.
2093/3072
انتهای پیام /*
تصویرها
رئیس‌جمهوری وارد آذربایجان غربی شد
نمایش موجودیت‌ها