date_range شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ access_time ۰۴:۲۷:۲۳ ق.ظ
تعداد 3 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند. گراف تشابه

گروه الاحواز جایگاهی بین مردم خوزستان ندارد

گروه الاحواز جایگاهی بین مردم خوزستان ندارد
منبع خبر: خبرگزاری آریا
دسته خبری: سیاست|مجلس

گروه الاحواز جایگاهی بین مردم خوزستان ندارد
خبرگزاری آریا - تهران-ایرناپلاس-نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی با محکوم کردن حادثه تروریستی امروز تاکید کرد گروه تروریستی الاحواز جایگاهی بین مردم این استان ندارد.
گروه الاحواز جایگاهی بین مردم خوزستان ندارد
جواد کاظم‌نسب الباجی در گفت‌و‌گو با ایرناپلاس به تشریح حادثه امروز پرداخت و گفت: چهار تروریست مسلح با لباس نظامی به یگان‌های رژه حمله کردند. این افراد از فاصله دور و از یک پارک به جایگاه تیراندازی کردند که با این عمل آنان، تعدادی از هموطنان ما در میان نیروهای نظامی و انتظامی و همچنین مردم عادی به شهادت رسیدند و عده کثیری هم مجروح شدند.
به گفته او، سه نفر از تروریست‌ها کشته شده‌اند و یک نفر نیز دستگیر شده است.
کاظم‌نسب همچنین درباره آمار شهدا و مجروحان اعلام کرد: بر اساس اخباری که نیروهای امنیتی استان به من گزارش دادند، تا کنون بیش از 20 نفر به شهادت رسیده اند و آمار مجروحان نیز بیش از 50 نفر است.
او با محکوم کردن این حادثه تروریستی اظهار کرد: گروه تروریستی الاحواز جایگاهی بین مردم خوزستان ندارند. مردم غیور و عرب اهواز همیشه در کنار انقلاب بوده‌اند. در جنگ تحمیلی مردم عرب خوزستان 16 هزار شهید تقدیم انقلاب کردند. همچنین مردم اهواز در تقدیم شهدای دفاع از حرم اهل بیت پیش قدم بودند و بیشترین شهید را داده‌اند.
نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مردم اهواز همیشه و در همه حال در کنار نیروهای امنیتی، نظامی، سیاسی و در کنار رهبر معظم انقلاب بوده‌اند و خواهند بود، بنابراین این حرکات را تایید نمی‌کنند و این اقدام تروریستی محکوم است.
*اداره کل اخبار چندرسانه‌ای *ایرناپلاس*
انتهای پیام /*
تصویرها
گروه الاحواز جایگاهی بین مردم خوزستان ندارد
نمایش موجودیت‌ها