date_range یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ access_time ۰۴:۱۳:۲۲ ق.ظ
تعداد 5 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند. گراف تشابه

اولویت اول بیمه آرمان وصول مطالبات و ایفای تعهدات است

اولویت اول بیمه آرمان وصول مطالبات و ایفای تعهدات است
خبرگزاری آریا - مدیر عامل بیمه آرمان اولویت اول این شرکت را وصول مطالبات و ایفای تعهدات عنوان کرد.
به گزارش خبرگزاری آریا، علیرضا بیانیان در آئین معارفه سرپرست جدید معاونت فنی بیمه آرمان که امروز با حضور قائم مقام، معاونان و مدیران شرکت برگزار شد، این مطلب را عنوان کرد.
براین اساس روح الله عظیمی گل تبه به جای هادی رییس الذاکرین به عنوان سرپرست معاونت فنی بیمه آرمان معرفی شد. بیانیان در این مراسم بر نقش محوری معاونت فنی در شرکت بیمه تاکید کرد و پایش و تحلیل مسائل فنی و کمک به هیات مدیره و سایر معاونت ها در بررسی پرونده های خاص را از جمله وظایف مهم این معاونت بر شمرد.
مدیر عامل بیمه آرمان معاونت فنی را به عنوان قلب تپنده شرکت توصیف کرد و افزود: تقویت
بخش های مختلف شرکت با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا برای ادارۀ این معاونت بسیار ضروری است و لازم است هماهنگی و انتقال اطلاعات این حوزه به شعب و شبکه فروش مدنظر مسئولان آن قرار بگیرد.
وی همچنین بر هماهنگی بین مدیریت های فنی در راستای ایفای تعهدات و همچنین وصول مطالبات شرکت تاکید کرد و از تلاش های هادی رییس الذاکرین در مدت اندکی که مسئولیت معاونت فنی را بر عهده داشت قدردانی و ابراز امیدواری کرد که روند رو به رشد شرکت با تلاش و پشتکار و احساس مسئولیت کارکنان با سرعت و دقت هرچه بیشتری ادامه یابد.
علیرضا امیرحسنخانی معاون توسعه و پشتیبانی بیمه آرمان نیز ضمن خیر مقدم به روح الله عظیمی ابراز امیدواری کرد که معاونت فنی با دانش و علم روز دنیا و با برنامه ریزی و کنترل هزینه ها، نظارت دقیق و مستمر بر زیر مجموعه خود و بخش های صدور و پرداخت شعب داشته باشد و در راستای بازنگری و اصلاح فرایندها، ایجاد ارتباط تنگاتنگ با واحدهای فنی و سایر بخش ها و وصول مطالبات گام بردارد و تلاش نماید.
روح اله عظیمی گل تپه سرپرست جدید معاونت فنی بیمه آرمان دارای مدرک کارشناسی ارشد آمار بیمه (اکچوئری) از دانشگاه شهید بهشتی است و از سال 1381تاکنون در حوزه های مختلف فنی صنعت بیمه فعالیت کرده است.
-->
نمایش موجودیت‌ها