date_range شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ access_time ۰۱:۰۶:۱۵ ق.ظ
تعداد 4 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند. گراف تشابه

قاتل فراری پس از 11 ماه فرار دستگیر شد

قاتل فراری پس از 11 ماه فرار دستگیر شد
خبرگزاری آریا - فرمانده انتظامی شهرستان قصرقند از شناسایی و دستگیری قاتل فراری پس از 11 ماه در عملیات ضربتی پلیس این شهرستان خبر داد.
قاتل فراری پس از 11 ماه فرار دستگیر شدبه گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان،سرهنگ حمید نوری گفت: در پی قتل مسلحانه جوانی 19 ساله در بهمن ماه سال گذشته در بخش ساربوک شهرستان قصرقند و فراری شدن قاتل از صحنه جرم، شناسایی و دستگیری قاتل به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.
وی افزود: ماموران پس از انجام تحقیقات میدانی مخفیگاه قاتل را که جوانی 21 ساله بود را شناسایی و پس از هماهنگی با مراجع قضایی وی را در یک عملیات ضربتی و غافگیرانه دستگیر و به فرار 11 ماهه وی پایان دادند.
این مقام انتظامی با اشاره به بررسی سوابق قاتل بیان داشت:مشخص شد وی دارای چند فقره سابقه کیفری، شرارت و ایجاد رعب و وحشت و اخلال در نظم و امنیت عمومی شهروندان در بخش ساربوک است.
فرمانده انتظامی شهرستان قصرقند در پایان با بیان علت و انگیزه قتل به دلیل اختلافات شخصی خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی با قاطعیت با بر هم زنندگان نظم و امنیت که قصد دارند منطقه را نا امن جلوه دهند برخورد می‌کند و عرصه را بر آن‌ها تنگ خواهد کرد.
انتهای پیام/
تصویرها
قاتل فراری پس از 11 ماه فرار دستگیر شد
نمایش موجودیت‌ها