date_range سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷ access_time ۱۲:۴۶:۳۵ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

کارمان سخت است، اما به بازیکانم اعتقاد دارم/ قهرمانی در مهد دنیا دور از دسترس نیست

کارمان سخت است، اما به بازیکانم اعتقاد دارم/ قهرمانی در مهد دنیا دور از دسترس نیست
منبع خبر: خبرگزاری آریا
دسته خبری: ورزش|کاراته

کارمان سخت است، اما به بازیکانم اعتقاد دارم/ قهرمانی در مهد دنیا دور از دسترس نیست
خبرگزاری آریا - سرمربی تیم ملی کاراته نوجوانان و جوانان دختران گفت: واقعاً کار ما بسیار سخت و دشوار است چون تیم‌های دیگر قبل از قهرمانی جهان در اسپانیا استارت کار خود را زده‌اند.
سمانه خوش‌قدم سرمربی تیم ملی نوجوانان و جوانان دختران در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در پاسخ به این سؤال که شرایط تیم ملی دختران در آستانه اعزام به قهرمانی آسیا در چه وضعیتی است، اظهار داشت: در حال حاضر مرحله چهارم اردوی تیم ملی آغاز شده و تا اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا ما دو مرحله اردوی دیگر پیش‌رو خواهیم داشت. بچه‌ها در تمرینات مرحله قبل نشان دادند در حال پیشرفت هستند و به این خودباوری رسیده‌ا‌ند که می‌توانند در تاتامی آسیا خوب ظاهر شوند. ما 16 اردیبهشت ماه راهی اوکیناوای ژاپن خواهیم شد و مرحله آخر اردوی ما به روز اعزام وصل است.
وی در ادامه صحبت‌های خود، افزود: خوشبختانه در حال حاضر تیم ملی شرایط خوبی را در تمرینات دارد و امیدوارم تا لحظه اعزام به شرایط ایده‌آلی که مدنظرمان است برسیم. بازیکنان ما خیلی باانگیزه هستند، امیدوارم در ژاپن با درخشش مزد زحماتشان را بگیرند و افتخارآفرینی کنند.
خوش‌قدم در پاسخ به این سؤال که آیا تیم ملی دختران با ترکیب کامل راهی قهرمانی آسیا می‌شود یا خیر، گفت: با صحبت‌هایی که با مسئولان فدراسیون داشتیم قرار بر این شده در بخش دختران تیم ملی با ترکیب کامل نوجوانان و جوانان راهی قهرمانی آسیا شوند. بنده سرمربی تیم ملی هستم و قطعاً به تک تک بازیکنانم ایمان دارم که بهترین نتیجه را کسب خواهند کرد. قهرمانی در آسیا و در کشور ژاپن که مهد کاراته دنیا است دور از دسترسی نیست. 
سرمربی تیم ملی نوجوانان و جوانان دختران در پاسخ به این سؤال که کاراته امسال سال پرترافیکی را دارد و چه برنامه‌ای برای موفقیت تیم ملی دختران در مسابقات پیش رو دارید، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه بنده اولین بار است که مسئولیت تیم نوجوانان و جوانان را بر عهده گرفته‌ام، اما واقعاً فکر می‌کنم ما می‌توانیم در اوکیناوا بسیار موفق عمل کنیم. بعد از قهرمانی آسیا ما باید در دو رویداد کرواسی و بلغارستان که در چارچوب رقابت‌های لیگ جهانی برگزار می‌شود شرکت کنیم. این رقابت‌ها جزو مسابقات کسب سهمیه المپیک آرژانتین محسوب می‌شود.انشاءالله بتوانیم پس از آن در المپیک آرژانتین بهترین نتایج را کسب کنیم. 
وی در پاسخ به این سوال که فکر می‌کنید چه نتایجی در المپیک آرژانتین برای دختران رقم خواهد خورد، گفت: واقعاً کار ما بسیار سخت و دشوار است چون تیم‌های دیگر قبل از قهرمانی جهان در اسپانیا استارت کار خود را زده‌اند و اقدام کرده‌اند اما ما دیر اقدام کرد‌یم اما باز فکر می‌کنم می‌توانیم در رویدادهای پیش‌رو با توجه به ترافیک مسابقاتی که وجود دارد نتیجه خوبی کسب کنیم و با تمام فشارهای مسابقات در المپیک آرژانتین نتیجه بگیریم. ما در تلاش هستیم در بخش بانوان در اوزان 53، 59 و 59+ سه سهمیه حضور در المپیک آرژانتین را کسب کنیم و در بوئنوس آیرس را بهترین نتیجه را بگیریم.
انتهای پیام/س
نمایش موجودیت‌ها