date_range جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶ access_time ۰۳:۳۲:۰۷ ق.ظ

توقف پرسپولیس برابر سیاه‌جامگان در نیمه نخست

توقف پرسپولیس برابر سیاه‌جامگان در نیمه نخست
منبع خبر: خبرگزاری آریا
دسته خبری: ورزش|فوتبال

توقف پرسپولیس برابر سیاه‌جامگان در نیمه نخست
خبرگزاری آریا - تهران-ایرنا- دیدارتیم های سیاه جامگان و پرسپولیس درنیمه نخست برنده نداشت و به رغم تلاش های بازیکنان دو تیم با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.
توقف پرسپولیس برابر سیاه‌جامگان در نیمه نخست
به گزارش ایرنا؛ در نیمه نخست این دیدارکه از هفته نوزدهم رقابت های لیگ برتر و در ورزشگاه ثامن الحجج مشهد در حال برگزاری است، بازیکنان دو تیم به کسب نتیجه تساوی بدون گل برابر حریف بسنده کرده و به رختکن رفتند.
دیدار دو تیم ساعت 14:30درحالی آغاز شد که تیم سیاه جامگان با سرعت دادن به توپ به دنبال گشودن دروازه پرسپولیس بود، اما شاگردان
«برانکو ایوانکوویچ» خیلی زود مالکیت توپ را از آن خود کرده و کنترل بازی را دراختیار گرفتند.
در این دقایق بیشتر حملات تیم پرسپولیس از جناح راست طراحی و آنان از این سمت به دروازه سیاه جامگان نزدیک شدند، جدی ترین خطر این تیم در دقیقه 18 رخ دارد و ضربه کرنر «حسین ماهینی» به «علی علیپور» که ضربه سر این بازیکن با اختلاف کمی از تیرک افقی دروازه «محمدحسین عین افشار» به خارج از زمین رفت.
این روند همچنان ادامه داشت و چندین بار دیگر بازیکنان پرسپولیس درمحوطه جریمه حریف صاحب موقعیت گلزنی شدند که با توجه به تراکم زیاد مدافعان تیم سیاه جامگان در محوطه جریمه این فرصت ها از بازیکنان پرسپولیس گرفته شد.
در دقیقه 28 و به دنبال فرار «صادق محرمی» از جناح راست توپ ارسالی درمحوطه جریمه به «وحید امیری» رسید و او توپ را برای
«فرشاد احمد زاده» فرستاد و ضربه سر این بازیکن را عین افشار سنگربان سیاه جامگان مهار کرد و مانع از گلزنی این بازیکن شد.
در دقیقه 30 علیپور از بند مدافعان میانی تیم سیاه جامگان عبور کرد، اما سنگربان سیاه جامگان از دروازه بیرون آمد و با زدن توپ مهاجم پرسپولیس او را ناکام گذاشت.
دردقیقه 38 پس از چند رفت و برگشت، فرصت دیگری برای احمد زاده بدست آمد و شوت سنگین این بازیکن از پشت محوطه جریمه سیاه جامگان از کنار تیرک افقی دروازه سیاه جامگان به بیرون رفت.
اما مهم ترین فرصت پرسپولیس در نیمه نخست را «گادوین منشا» در دقیقه 39 از دست داد. در این دقیقه پاس زیبای علیپور درمنطقه شش قدم به منشا رسید و او با شوتی کم دقت توپ را به بالای دروازه عین افشار زد.
شاگردان «رضا عنایتی» در تیم سیاه جامگان در نیمه نخست دو سه بار به دروازه پرسپولیس نزدیک شدند، اما هر بار و به دلیل کم تعداد بودن مهاجمان و یا بی دقتی آنان موقعیت صد درصدی بدست نیاوردند.
محمد حسین عین افشار در این نیمه بهترین بازیکن میدان بود و مانع از باز شدن دروازه اش در چند موقعیت توسط یاران «سید جلال حسینی» کاپیتان پرسپولیس شد.
کمیته داوران فدراسیون فوتبال قضاوت این دیداررا به «پیام حیدری» سپرده است. او در این نیمه به «کیوان امرایی» کارت زرد نشان داد و این بازیکن را جریمه کرد.
ترکیب تیم سیاه جامگان:
محمدحسین عین افشار، حنیف عمران زاده،محسن آقایی،میرهانی هاشمی،محمدعلی فرامرزی،مصطفی احمدی،کیوان امرایی،محمدمهدی عسگری،حسین بادامکی،یونس شاکری،حسین زامهران.
ترکیب تیم پرسپولیس:
علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی (کاپیتان)، محمد انصاری، حسین ماهینی، صادق محرمی، محسن ربیع‌خواه، کمال کامیابی‌نیا، فرشاد احمدزاده، وحید امیری، گادوین منشا و علی علیپور.
بیش از 30 هزار نفر برای تماشای دیدار دو تیم سیاه جامگان و پرسپولیس در ورزشگاه ثامن حاضر شده اند و این بازی را از نزدیک به تماشا نشستند.
ورزشی.**9144**1368
خبرنگار:سعید قهرمانی** انتشار: خیراله شفیعی
انتهای پیام /*
تصویرها
توقف پرسپولیس برابر سیاه‌جامگان در نیمه نخست
نمایش موجودیت‌ها