date_range سه شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۷ access_time ۱۲:۵۴:۱۸ ب.ظ

روحانیون برای گذر کشور از مشکلات در کنار دولتمردان باشند

روحانیون برای گذر کشور از مشکلات در کنار دولتمردان باشند
خبرگزاری آریا - کرج- ایرنا- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان البرز گفت که روحانیون تاثیر بسزایی در گذر کشور از برهه های مختلف سیاسی، اجتماعی و فرهنگی و همراهی مردم دارند و باید در کنار دولتمردان باشند.
روحانیون برای گذر کشور از مشکلات در کنار دولتمردان باشند
به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سیدعباس مسعودی روز سه شنبه در آیین سالروز تشکیل سازمان تبلیغات اسلامی که با موضوع تبلیغ و اطلاع رسانی دینی در باشگاه میلاد کرج برگزار شد، افزود: روحانیون و مبلغین در این برهه حساس در سنگر تبلیغ می توانند به نظام خدمت کنند.
وی عمل به مطالبات رهبری را یک تکلیف دینی دانست و گفت: یکی از این مطالبات احصای مشکلات جامعه و رفع آنان است که یکی از این مشکلات شامل مشکلات طبیعی مثل کم آبی است که روحانیون با روشنگری و فرهنگ سازی و تشویق مردم به صرفه جویی و استفاده بهینه می توانند در کنار دولتمردان کشور را از این برهه حساس اجتماعی عبور دهند.
مسعودی با اشاره به اینکه می توان بر سختی ها با فکر و تدبیر غلبه کرد، گفت: همانطور که در 8 سال دفاع مقدس توانستیم با ایثار تمام و با داشته های خود از این جنگ نابرابر عبور کنیم، در این برهه حساس جامعه که دشمن با تحریم به مردم فشار می آورد، می توانیم با تولید ملی کشور را سرافراز کنیم.
وی اضافه کرد: با حمایت از تولید ملی و سرمایه گذاری در این موضوع نه تنها از تحریم ها عبور می کنیم، بلکه آینده ای درخشان با تولید اشتغال برای فرزندانمان رقم می زنیم.
مدیرکل تبلیغات اسلامی البرز با اشاره به وجود 3 هزار هیئت مذهبی فعال، 40 کانون فرهنگی و 100 موسسه قرانی در استان، گفت: این موسسات می توانند جمعیتی بالغ بر جمعیت استان برای احصای مطالبات رهبری پوشش دهند و آن را پیاده سازی کنند.
وی اضافه کرد: در حوزه های فرهنگی و دینی برنامه های خوبی در حال اجرا است و امیدواریم این تشکل های دینی و فرهنگی با شور هر چه بیشتر بتوانند در کنار مردم و مسئولین حضور داشته باشند.
مسعودی گفت: مردم ایران با هر سلیقه و اعتقادی و با هر گرایش سیاسی و قومی زمانیکه صحبت از اصل نظام می شود، در کنار هم حضور دارند و به عنوان یک ید واحده هستند.
وی بیان داشت: سپر دین بهترین سپر در مقابل هجمه های فرهنگی است و اگر بنیاد اعتقادی مردم تقویت شود می توانند در مقابل هجمه ها محکم ایستاده و حتی مسایل اقتصادی را به راحتی از سر خود عبور دهند.
این همایش با حضور روسا و اعضای کانون ها و تشکل های دینی و مذهبی استان برگزار شد.
6156/1535
انتهای پیام /*
تصویرها
روحانیون برای گذر کشور از مشکلات در کنار دولتمردان باشند
نمایش موجودیت‌ها