date_range شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ access_time ۰۲:۵۱:۵۹ ق.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

گاز برخی از مناطق شهر اهواز قطع می‌شود

گاز برخی از مناطق شهر اهواز قطع می‌شود
خبرگزاری آریا - اهواز - ایرنا - رییس روابط عمومی شرکت گاز خوزستان گفت: گاز برخی از مناطق شهر اهواز، به منظور انجام تعمیرات اضطراری در روز یکشنبه 28 مهر قطع می شود.
گاز برخی از مناطق شهر اهواز قطع می‌شود
حسینعلی کلانتریان روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: جریان گاز مرکز شهر از خیابان امام خمینی(ره) تا معمارزاده حد فاصل ادهم تا حق بین، از ساعت هشت صبح تا 18 عصر در روز یکشنبه 28 مهر قطع خواهد شد.
وی ادامه داد: در همین مدت، جریان گاز مناطق آخر آسفالت از خیابان آتشی تا رودکی حد فاصل سیمتری و خیابان حق بین نیز قطع می شود.
کلانتریان همچنین از قطع جریان گاز منطقه کوی استادان، خیابان های ارکیده، اطلسی، یاس، بنفشه، پامچال، نسترن، شقایق، نرگس، کوکب، میخک، گلایل، مینا، لاله و مریم اهواز، از ساعت هفت صبح تا ساعت 20 روز یکشنبه 29 مهر خبر داد.
وی خاطرنشان کرد: از مشترکان این مناطق خواسته می شود تا در طول مدت یادشده از دستکاری رگولاتور و کنتور گاز منازل و اماکن خودداری کنند.
وی افزود: بر اساس اصول ایمنی باید شیرهای مصرفی داخلی منازل تا زمان وصل مجدد گاز و تحویل آن توسط ماموران پست امداد 194 به حالت بسته نگهداری شود.
گفتنی است، کلانشهر اهواز با بیش از 298 هزار مشترک شهری و 24 هزار مشترک روستایی بیشترین تعداد مشترکان را در خوزستان دارد.
7148/ 6037
انتهای پیام /*
تصویرها
گاز برخی از مناطق شهر اهواز قطع می‌شود
نمایش موجودیت‌ها