date_range سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ access_time ۰۸:۲۲:۱۰ ق.ظ

هفته هیجدهم لیگ برتر والیبال/ تلاش شهرداری تبریز برای رسیدن به صدر

هفته هیجدهم لیگ برتر والیبال/ تلاش شهرداری تبریز برای رسیدن به صدر
منبع خبر: خبرگزاری آریا
دسته خبری: ورزش|والیبال

هفته هیجدهم لیگ برتر والیبال/ تلاش شهرداری تبریز برای رسیدن به صدر
خبرگزاری آریا - تهران - ایرنا - در پنج هفته باقیمانده به پایان لیگ برتر والیبال، تیم سرمایه با 15 برد و 45 امتیاز در صدر قرار دارد و شهرداری تبریز با 14 برد و 8 امتیاز کمتر در تعقیب این تیم است.
هفته هیجدهم لیگ برتر والیبال/ تلاش شهرداری تبریز برای رسیدن به صدر
مهیج ترین بازی هفته هفدهم، دیدار سایپا و هاوش در گنبد بود زیرا پس از پیروزی آنها بر سرمایه و پیکان در هفته قبل تر این بازی اهمیت خاصی پیدا کرده بود، همه منتظر بودند تا ببینند شگفتی سازان هفته قبل چگونه در مقابل هم صف آرایی می کنند و در نهایت چه تیمی برنده میدان خواهد بود
تیم سایپا که ترکیبی از بازیکنان با تجربه و جوان را گرد هم آورده است توانست تیم پرطرفدار، جوان، بومی و کم تجربه هاوش را در گنبد 3 بر 2 مغلوب کند. و سومین تیم صعود کننده به مرحله پلی آف باشد.
سایپا که با 12 برد و پنج باخت در رده سوم جدول قرار دارد این هفته در خانه والیبال تهران میزبان شمس است.
تیم شمس که بازیکنان جوان ملی پوش را در اختیار دارد نیز با 6 برد 11 باخت در جایگاه نهم جدول ایستاده است.
تیم ساری 21 که در هفته هفدهم زیر فشار تماشاگران پرشور ورامینی با شکست از این شهر بدرقه شد این هفته در سالن شهید سید رسول حسینی ساری میزبان پیکان است.
با توجه به تغییرات کادر فنی تیم پیکان و میزبانی ساری بازی این دو تیم جالب توجه خواهد بود. پیکان به دنبال کسب جایگاه از دست رفته سومی جدول است و ساری 21 نیز درصدد است تا ثابت کند کسب یک امتیاز در شهر ورامین اتفاقی نبوده است.
بانک سرمایه که با 15 برد و 2 باخت در صدر جدول قرار دارد دومین شکست خود را هفته شانزدهم مقابل سایپا تجربه کرده بود در هفته هفدهم 3 بر صفر بر شهرداری ارومیه پیروز شد تا با آسودگی خاطر به ادامه راه و حفظ صدر نشینی بیاندیشد، این تیم این هفته میزبان تیم جوان و بومی هاوش گنبد است هاوش گنبد که در هفته شانزدهم سومین شکست را به تیم پیکان تحمیل کرده بود هفته گذشته با داشتن امتیاز میزبانی و حمایت هواداران گنبدی بازی را به سایپا واگذار و به یک امتیاز بسنده کرد.
شهرداری ارومیه با 5 برد و 12 باخت در رده دهم جدول است که این روزها حال خوشی ندارد، علاوه بر نتایج نا امید کننده با مشکلاتی چون نداشتن حامی مالی و روی گردانی تماشاگران نیز دست و پنجه نرم می کند در هفته هجدهم در سالن غدیر ارومیه میزبان کاله مازندران است کاله رده پنجمی که 9 پیروزی و هفت شکست را در کارنامه خود دارد هفته گذشته 3 بر یک خاتم اردکان میزبان را شکست داده است. شهرداری ارومیه در مقابل بازیکنان جوان و با روحیه این تیم شرایط سختی پیش رو دارد.
خاتم این هفته در سالن آیت الله خاتمی اردکان میزبان شهرداری تبریز است این تیم که با 8 برد و 9 باخت در رده هفتم جدول ایستاده است هفته خوبی را سپری نکرده و در بازی خانگی هفته قبل خود در مقابل کاله شکست خورده است کار سختی در مقابل تیم دوم جدول خواهد داشت.
تیم انتهای جدولی رعد پدافند در هفته هیجدهم در سالن هفت مهر کاشان میزبان شهرداری ورامین است تیم رعد بازی هفته قبل خود را 3 بر صفر به شهرداری تبریز باخته است اما شهرداری وارمین در مقابل ساری 21، در خانه خود 3 بر 2 نتیجه بازی را از آن خود کرده است.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزشی ایران و جهان با کانال ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی** 1293** 1545
گزارش: محمد طاهری*
انتهای پیام /*
تصویرها
هفته هیجدهم لیگ برتر والیبال/ تلاش شهرداری تبریز برای رسیدن به صدر
نمایش موجودیت‌ها