date_range سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷ access_time ۱۰:۴۱:۵۰ ق.ظ
تعداد 6 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند. گراف تشابه

مدیریت مطلوب فضای روانی جامعه

مدیریت مطلوب فضای روانی جامعه
منبع خبر: خبرگزاری آریا
دسته خبری: سیاست|دولت

مدیریت مطلوب فضای روانی جامعه
خبرگزاری آریا- وزیر کشور از اقدامات ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور برای مدیریت روانی و ایجاد آرامش در بازار تشکر کرد.
به گزارش خبرگزاری آریا، ششمین جلسه ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور شامگاه دوشنبه 21آبان ماه به ریاست دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور و با حضور اعضای ستاد، در محل وزارت کشور برگزار شد. در این جلسه همانند جلسات پیشین، پس از بررسی اخبار مهم حوزه اقتصادی و ارائه گزارش کارگروه های تخصصی، تصمیمات لازم، متناسب با آخرین شرایط رسانه ای کشور اتخاذ شد.
وزیر کشور در ابتدای ششمین جلسه ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور گفت: فضای کلی جامعه درخصوص دغدغه ها و نگرانی های موجود خوب است. این موضوع به دو دلیل است؛ اول فضای روانی جامعه به خوبی مدیریت شد و رسانه ها نقش موثر و سازنده ای ایفا کردند و دوم واقعیت موجود در جامعه است که در قیمت کالا و ارز تغییر چندانی نکرد.
وزیر کشور ادامه داد: این موفقیت ها هم به دلیل اقدامات مناسب ستاد و هماهنگی خوب دستگاههای اجرایی و نهادهای مرتبط وهم مخالفت ها و عدم همراهی کشورهای دیگر با دولت آمریکا بود که بازتاب رسانه ای خوبی هم داشت و جا دارد از همگان بابت این هماهنگی و همراهی تشکر میکنم.
وی ­تصریح کرد: اربعین امسال یک ماه نشاط، همدلی و هماهنگی را در جامعه ایجاد کرد و اثر خوبی بر روحیه مردم گذاشت در ادامه نیز مردم در سیزده آبان با حضور گسترده و بی سابقه خود و با آن شعارهای خلاقانه و دفاع جانانه از کشور، نشاطی در راهپیمایی این روز ایجادکردند که بازتاب بین المللی زیادی داشت و مردم عزیز کشورمان با حضور خود نگذاشتند رئیس جمهور آمریکا به سیزده آبان مدنظر خود برسد.
وی در ادامه با اشاره به اینکه اقدامات خوبی در حوزه رسانه ای انجام شده است، افزود: هنرمندان و افراد شاخص جامعه در این زمان حساس اقدام شایسته ای در دفاع از مردم انجام دادند و بازهم می توانند در ایجاد همدلی بیشتر در بحث تحریم ها در سطح جامعه و حتی در عرصه جهانی نقش ایفا کنند.
رحمانی فضلی افزود: وزارت جهادکشاورزی و صنعت، معدن و تجارت و نهادهای مرتبط در زمینه تثبیت قیمت ها ­و نظارت بیشتر اقدامات مناسب، به موقع و موثر انجام دهند و اطلاع رسانی لازم در این خصوص به هنگام صورت گیرد. وزیر کشور تاکید کرد: در جلسات ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور باید شاخص قیمت کالاها، افزایش قیمتها و علل افزایش آنها بررسی و تصمیمات لازم اتخاذ شود.
دکتر رحمانی فضلی رئیس ستاد اطلاع رسانی وتبلیغات اقتصادی کشور در پایان این جلسه خاطرنشان کرد: نظارت بخشی از کار است و اطلاع مردم از قیمت ها بحث دیگری است. مردم باید از قیمتها مطلع باشند و همچنین جایی برای شکایت داشته باشند. این موضوع موجب دلگرمی آنها خواهد شد که بدانند نظارت جدی صورت می پذیرد.
نمایش موجودیت‌ها