date_range سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷ access_time ۰۵:۴۴:۴۳ ق.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

2 واحد صنعتی در اهواز با حضور معاون اول رئیس‌جمهوری افتتاح شد

2 واحد صنعتی در اهواز با حضور معاون اول رئیس‌جمهوری افتتاح شد
خبرگزاری آریا - اهواز- ایرنا- 2 واحد صنعتی در اهواز روز سه شنبه با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری و رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت افتتاح شد.
2 واحد صنعتی در اهواز با حضور معاون اول رئیس‌جمهوری افتتاح شد
به گزارش ایرنا رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان در حاشیه آیین افتتاح این 2 واحد صنعتی در شهرک صنعتی شماره 2 اهواز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: شرکت `فرآوری نگین املاح دریایی خوزستان` یکی از این 2 شرکت است که نمک دانه بندی شده و نمک خوراکی تصفیه شده یددار و بدون ید تولید می کند.
امیر حسین نظری ظرفیت تولید سالانه این واحد صنعتی را 2 هزار و 300 تن اعلام کرد و افزود: عملیات اجرایی این طرح از سال 94 در مساحت 24 هزار مترمربع آغاز شد.
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان با اشاره به سرمایه گذاری 250 میلیارد ریالی در این طرح بیان کرد: این واحد صنعتی برای 60 نفر فرصت شغلی ایجاد می کند.
نظری ادامه داد: نمک دریایی این شرکت از منطقه سربندر شهرستان ماهشهر تامین می شود که پس از انتقال به کارخانه تصفیه و بسته بندی شده و راهی بازار مصرف می شود.
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان بیان کرد: `نوین چوب خوزستان` از دیگر طرح هایی است که امروز با حضور معاون اول رییس جمهوری افتتاح شد.
وی گفت: در این شرکت اوراق فشرده چوبی با روکش ملامینه، اوراق فشرده چوبی با روکش هایگلاس تولید می شود.
وی ظرفیت تولید این واحد صنعتی را سالانه 15 میلیون مترمربع بیان کرد و گفت: تولیدات این واحد تولیدی در صنعت ساختمانی و تولید انواع مصنوعات چوبی کاربرد دارد.
وی اظهار داشت: مساحت این واحد صنعتی که 15 میلیارد ریال هزینه احداث داشته است 41 هزار و 558 مترمربع است و برای 150 نفر شغل ایجاد کرده است.
نظری ادامه داد: این واحد صنعتی انواع محصولات چوبی از جمله MDF و تخته های فشرده چوبی را به صورت خام دریافت می کند و سپس بر روی آنها روکش ملامینه و هایگلاس ایجاد می شود.
`اسحاق جهانگیری` معاون اول رییس جمهوری امروز دوشنبه برای افتتاح چند طرح عمرانی و بازدید از طرح 550 هزار هکتاری وارد خوزستان شد.
وزرای نیرو، جهاد کشاورزی، ورزش و جوانان و صنعت، معدن و تجارت و رییس سازمان حفاظت محیط زیست معاون اول رییس جمهوری را در سفر به خوزستان همراهی کرده اند.
7158/6064
انتهای پیام /*
تصویرها
2 واحد صنعتی در اهواز با حضور معاون اول رئیس‌جمهوری افتتاح شد
نمایش موجودیت‌ها