date_range یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷ access_time ۰۶:۱۷:۵۳ ق.ظ

تشکیلات خودگردان فلسطین: سکوت مجامع بین‌المللی صهیونیست‌ها را جری‌تر کرده است

تشکیلات خودگردان فلسطین: سکوت مجامع بین‌المللی صهیونیست‌ها را جری‌تر کرده است
خبرگزاری آریا - سخنگوی تشکیلات خودگردان فلسطین شنبه شب با انتقاد از سکوت مجامع بین المللی در برابر جنایت های صهیونیست ها گفت: نقش انفعالی مجامع بین الملل در برخورد با جنایات رژیم صهیونیستی در قبال فلسطینیان، تل آویو را جری تر کرده است.
به گزارش خبرگزاری آریا؛ «یوسف المحمود» افزایش تنش ها در باریکه غزه را بخشی از سیاست های تجاوزگرانه اشغالگران در قبال مردم فلسطین دانست وافزود: تداوم محاصره ظالمانه غزه، سیاست ادامه تهدید و تجاوزگری و ریختن خون شهروندان بی دفاع فلسطینی است.
سخنگوی تشکیلات خودگردان فلسطین تصریح کرد: صهیونیست ها برای تداوم جنایت های خود و توجیه این اقدامات، تلاش می کنند میان مدرن ترین سلاح های جنگنده این رژیم با بادبادک های کاغذی که تظاهر کنندگان در راهپیمایی مسالمت آمیز بزرگ بازگشت از آن برای اعتراض به محاصره غزه و اشغالگری استفاده کرده اند، توازن برقرار کند.
بکار گیری بادبادک های کاغذی ابداع جدید جوانان فلسطینی برای مقابله با خشونت های رژیم صهیونیستی علیه تظاهرکنندگان مسالمت آمیز«حق بازگشت» می باشد که ترس بر وجود اشغالگران قدس انداخته است.
این بادبادک های ساده که خواب را از چشم مقام های صهیونیست ربوده است، تاکنون هشت میلیون و 500 هزار شکل (2میلیون و 500 هزار دلار) به اقتصاد این رژیم خسارت وارد کرده است.
راهپیمایی مسالمت‌آمیز «حق بازگشت» از 30 مارس به مناسبت «روز زمین» در نوار مرزی باریکه غزه و سرزمین‌های اشغالی آغاز شده است و همچنان ادامه دارد؛ تاکنون در تظاهرات حق بازگشت، 149 فلسطینی توسط نظامیان رژیم صهیونیستی به شهادت رسیده و نزدیک به 16 هزار نفر دیگر زخمی شدند که حال ده‌ها نفر از آنان وخیم است.118
نمایش موجودیت‌ها