date_range جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷ access_time ۱۱:۵۶:۳۵ ق.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

درخشش پرافتخار بانوان فوتسال استان در لیگ برتر

درخشش پرافتخار بانوان فوتسال استان در لیگ برتر
منبع خبر: خبرگزاری آریا
دسته خبری: ورزش|فوتسال

درخشش پرافتخار بانوان فوتسال استان در لیگ برتر
خبرگزاری آریا- رقابتهای لیگ برتر فوتسال بانوان کشور در رده سنی جوانان با قهرمانی تیم فوتسال بانوان کهگیلویه و بویراحمد به پایان رسید .
به گزارش خبرگزاری آریا، در این مسابقات تیم های فوتسال بانواندرخشش پرافتخار بانوان فوتسال استان در لیگ برتر شهروند ساری ،آدینه تهران ،پردیس سیرجان کرمان ،عماد نظام فردوس خراسان جنوبی ،پارس ایرانیان اصفهان و تیم فوتسال بانوان هیات فوتبال کهگیلویه وبویراحمد حضور داشتند و به صورت دوره ای در یک گروه به میزبانی ساری با هم دیدار کردند .
تیم فوتسال بانوان هیات استان در این مسابقات در گام نخست برابر میزبان مسابقات تیم شهروند ساری به تساوی دو -دو دست یافت و دردیدارهای بعدی با اقتدار موفق به شکست حریفان خود شد .
نماینده شایسته فوتسال بانوان استان در دیدار‌های بعدی با نتیجه 9 به صفر برابر تیم آدینه تهران به پیروزی رسید.
همچنین نماینده سیرجان را با نتیجه 15 به صفر در هم کوبید، تیم عماد نظام فردوس خراسان جنوبی را با نتیجه 12 به صفر شکست داد.
در بازی پایانی که حکم فینال این مسابقات را داشت شاگردان مهناز آشتیانی در تیم فوتسال بانوان استان در یک بازی برتر تیم فوتسال بانوان پارس ایرانیان اصفهان را با نتیجه 9 بر صفر شکست داد و به مقام قهرمانی اولین دوره لیگ برتر جوانان کشور دست یافت.
در این مسابقات بازیکنان جوان و شایسته بانوان استان با به ثمر رساندن 38 گل به عنوان بهترین خط حمله و دریافت فقط دو گل عنوان بهترین خط دفاعی این مسابقات را کسب کردند.
کفش طلایی این مسابقات با 20 گل به فهیمه ارزانی از تیم فوتسال بانوان کهگیلویه بویراحمد اهدا شد.
مسابقات لیگ برتر فوتسال جوانان کشور از 24 لغایت 28 تیرماه به میزبانی ساری برگزار شد.
در تیم فوتسال بانوان جوانان کهگیلویه بویراحمد، مهدیه محمودی نیا، ناهید علی زاده، زهرا علیزاده، ندا اقبالی، مهدیه رضایی، طوبا فلاحی، زهرا تیوراک، فهیمه ارزانی، نیلوفرخندان، سعیده نادری حضورداشتند.
مهناز آشتیانی مربی و نایب رییس هیات فوتبال استان به عنوان سرمربی و زهرا حیدر زاده به عنوان سرپرست، تیم را در این مسابقات همراهی کردند.
آشتیانی سرمربی تیم فوتسال بانوان استان گفت: مراسم استقبال و تجلیل از تیم فوتسال بانوان استان روز شنبه 30 تیرماه در اداره کل ورزش و جوانان برگزارمی شود.
نمایش موجودیت‌ها