date_range جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷ access_time ۰۷:۳۰:۳۹ ب.ظ

در دیدار جمعی از نخبگان سیاسی اتریش؛ خرازی: جامعه ایران، متحد در مقابل فشارهای آمریکا ایستاده است

در دیدار جمعی از نخبگان سیاسی اتریش؛ خرازی: جامعه ایران، متحد در مقابل فشارهای آمریکا ایستاده است
منبع خبر: جماران
دسته خبری: سیاست|مجلس

رئیس شورای راهبردی روابط خارجی گفت: با وجود مشکلات فعلی که عمدتا به جهت تحریم‌های آمریکا به وجود آمده، جامعه ایران به‌صورت متحد در مقابل فشارهای آمریکا ایستاده است.

به گزارش جماران؛ رئیس شورای راهبردی روابط خارجی که در اتریش به سر می‌برد، در نشستی با شخصیت‌ها و نخبگان سیاسی این کشور، مسائل منطقه و روابط ایران و اروپا را بررسی و تحلیل کرد.

در این نشست، رئیس کمیسیون سیاست خارجی مجلس، وزیر دفاع و وزیر کشور سابق، بعضی نمایندگان پارلمان اتریش و اروپا و روسای موسسات تحقیقاتی سیاسی و بین‌المللی این کشور حضور داشتند.

شخصیت‌های سیاسی و مطالعاتی فعلی و سابق اتریش به اظهارنظر درباره مسائل سوریه، عراق، یمن و روابط ایران و اروپا و همچنین تاثیرات تحریم‌ها بر اقتصاد ایران و چگونگی مواجهه دولت ایران با این تحولات پرداختند و سوالاتی را مطرح کردند که سید کمال خرازی به آنها پاسخ داد.

رئیس شورای راهبردی روابط خارجی افزود: با وجود مشکلات فعلی که عمدتا به جهت تحریم‌های آمریکا به وجود آمده، جامعه ایران به صورت متحد در مقابل فشارهای آمریکا ایستاده است و سعی می‌کند با توجه به منابع و امکانات داخلی و نیز کمک کشورهای دوست و همچنین سازوکار اروپایی بر این مشکلات غلبه کند.

انتهای پیام
نمایش موجودیت‌ها