date_range پنجشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۷ access_time ۰۵:۴۱:۲۵ ب.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

ارسال خودروهای آماده تحویل ایران خودروی تبریز به صاحبان خودرو

ارسال خودروهای آماده تحویل ایران خودروی تبریز به صاحبان خودرو
منبع خبر: جماران
دسته خبری: اقتصاد|خودرو

پارکینگ شرکت ایران خودرو تبریز  فعالیت خود را از سر گرفته و بارگیری روزانه 500 دستگاه خودرو و ارسال آن به نمایندگی های مجاز سراسر کشور ادامه دارد. 
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، مدیرعامل این شرکت در جریان بازدید خود از پارکینگ ممقان اظهار کرد:  بعد‌ از رفع مسائل پیش آمده در حال حاضر فعالیت پارکینگ ممقان از هفته گذشته شروع شده و این شرکت طی روزهای اخیر تعداد قابل توجهی خودروی سمند و سورن بارگیری و به نمایندگی های مجاز ارسال کرده است.   حمید حاجی زاد منصور گفت: انتظار می رود با تدابیری که برای ایام آتی در نظر گرفته ایم کلیه خودروهای موجود در پارکینگ که با کسری قطعات مواجه هستند در صورت تامین قطعات در اسرع وقت تکمیل شده و به دست صاحبان خودرو در روزهای آینده برسد. 
وی تاکید کرد: حدود یک سوم خودروهای موجود در پارکینگ هم اکنون درحال بارگیری و ارسال به نمایندگی های مجاز سراسر کشور هستند و بخشی از خودروهای موجود به دلیل کسری قطعات عمدتاً قطعات ایمنی و الکترونیکی در حال تکمیل بوده که پس از تایید نهایی در اسرع وقت تحویل مشتریان عزیز خواهد گردید. 
حاجیی زاد منصور افزود: تمامی خودروهای موجود در پارکینگ با نرخ مصوب شورای رقابت به فروش رسیده و بابت تاخیر در تحویل خودرو طبق توافق نامه حاصله با خریدار جریمه تاخیر به عنوان جبران خسارت پرداخت می گردد. 
شرکت ایران‌ خودرو تبریز از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 30 هزار خودرو تولید کرده است که برنامه تولید این شرکت در سال جاری تولید یکصد هزار دستگاه عنوان شده است که انتظار می رود با تامین قطعات در ایام باقیمانده تولید بیش از 60 هزار خودروی سمند در 10 کلاس مختلف در شش ماهه دوم سال جاری محقق شود. 
طبق پیش بینی های صورت گرفته اولویت درافزایش طول خط تولید و ارتقای کیفی محصول ، تسریع در تامین قطعات و ارسال خودروی تجاریسازی شده، افزایش ناوگان حمل و نقل جاده ای از اقدامات مهم و جدی این شرکت در شش ماهه دوم سال جاری است.  
این شرکت مفتخر است از ابتدای تاسیس تاکنون بالغ بر 800 هزار خودروی سواری و کاری تولید و به بازار عرضه کرده است.
انتهای پیام انتهای پیام
نمایش موجودیت‌ها