رسیدن یا نرسیدن من به جام جهانی خواست خداست دژاگه: حمایت‌های کی‌روش انرژی خیلی مثبتی به من داد

رسیدن یا نرسیدن من به جام جهانی خواست خداست دژاگه: حمایت‌های کی‌روش انرژی خیلی مثبتی به من داد
منبع خبر: جماران
دسته خبری: ورزش|فوتبال

بازیکن باتجربه تیم ملی فوتبال ایران می‌گوید با مصدومیتی که برای او پیش آمده، دشوارترین موقعیتی که برای او پیش آمده را پشت سر می‌گذارد.

به گزارش جی پلاس،  اشکان دژاگه که این روزها با همکاری مستقیم سرمربیان تیم ملی ایران و باشگاه ناتینگهام فارست و همچنین کادر پزشکی هر دو تیم در حال انجام تمرینات ریکاوری است درباره آخرین شرایط خود پس از عمل جراحی به سایت فدراسیون فوتبال گفت: دوران آسانی برای من نیست. فکر می‌کنم دشوارترین موقعیتی است که در دوران زندگی حرفه‌ایم داشته‌ام.

وی افزود: قبل از این آسیب‌دیدگی خیلی تلاش کردم که خودم را به انگلیس برسانم، اما متاسفانه این مصدومیت پیش آمد. باید بگویم قسمت بود و آدم باید همیشه خدا را شکر کند. الان سعی می‌کنم که خودم را زود به شرایط خوب گذشته برسانم. در دو سه هفته ابتدایی پس از این مصدومیت، تنها با خانواده‌ام صحبت می‌کردم و حتی در اینستاگرام هم فعالیتی نداشتم، چون برای خودم و پای مصدومم وقت می‌خواستم تا دوباره قوی برگردم.

کاپیتان تیم ملی فوتبال کشورمان با بیان اینکه مصدومیتش همچون یک شوک برای من بود، خاطرنشان کرد: اکنون می‌توانم درباره آخرین وضعیتم بگویم که هر روز زیر نظر تیم ملی و باشگاه ناتینگهام فارست در لندن کار می‌کنم و با هم رو به جلو حرکت می‌کنیم. تیم ملی و کارلوس کی‌روش خیلی به من می‌رسند و حمایت‌های سرمربی تیم ملی انرژی خیلی مثبتی را به من داده است. کی‌روش و کارانکا با هم کار می‌کنند تا بتوانم به زودی خودم را به شرایط خوب برسانم. آنها هم به من کمک می‌کنند و هم حمایت لازم را از من داشته‌اند و فیزیوتراپ تیم هم پشت من است و روی من کار می‌کند.

دژاگه با بیان اینکه این خواست خداست که من بتوانم خودم را به جام جهانی برسانم یا نه، گفت: امیدوارم همه چیز ان‌شاءالله به خوبی انجام شود. هنوز تا جام جهانی زمان وجود دارد و من هر کاری انجام می‌دهم که بتوانم خودم را برای کمک به تیم ملی برسانم.

وی ادامه داد: این شرایط آسان نیست، اما با کمک تیم ملی و میکائیل که کمک خیلی بزرگی به من کرده و همینطور پشتیبانی باشگاه و پزشک جراحم، روند خوبی را طی کرده و تمام تلاشم را می‌کنم که خودم را برای کمک به تیم ملی برسانم.

 

نمایش موجودیت‌ها