date_range چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ access_time ۱۰:۴۲:۲۶ ق.ظ

برای کسب سهمیه حضور در مسابقات قهرمانی آسیا و المپیک آرژانتین معرفی کاراته‌کاهای برتر جوانان در رقابت‌های انتخابی تیم ملی

برای کسب سهمیه حضور در مسابقات قهرمانی آسیا و المپیک آرژانتین معرفی کاراته‌کاهای برتر جوانان در رقابت‌های انتخابی تیم ملی
منبع خبر: جماران
دسته خبری: ورزش|کاراته

رقابت‌های انتخابی تیم ملی کاراته دختران برای کسب سهمیه حضور در مسابقات آسیایی و المپیک بوینس‌آیرس امروز در رده سنی جوانان برگزار شد.

به گزارش جی پلاس ، رقابت‌های انتخابی تیم ملی کاراته جوانان دختران امروز سه شنبه 24 بهمن ماه در سالن آزادی سنندج برگزار شد و نفرات برتر مسابقات قهرمانی آسیا و المپیک بوینس آیرس مشخص شدند.

نفرات برتر مسابقات گزینشی رقابت‌های قهرمانی آسیا:

در کاتای انفرادی، آرزو لونجی از مازندران عنوان نخست را بدست آورد. محدثه والازاده از تهران دوم شد. شایسته اصغرپور از تهران و زهرا مدد پور از تهران مشترکاً سوم شدند.
در این بخش ۳۳ کاتارو حضور داشتند.

وزن 48- کیلوگرم، حنانه عابدیان از مازندران مقام نخست را به خود اختصاص داد. هستی سپهوند از لرستان در جای دوم قرار گرفت. یگانه رشیدی از کرمانشاه و زهرا مرادی از اردبیل سوم مشترک شدند.
در این وزن 36 کاراته کا به روی تاتامی رفتند.

وزن 53- کیلوگرم، الهه عطایی از گیلان اول شد. سارا قاسم نژاد از مازندران در رده دوم ایستاد. رویا سلیم زاده از اصفهان و زهرا بنیانی از فارس مشترکاً سوم شدند.
در این وزن 37 کاراته کا شرکت داشتند.

وزن 59- کیلوگرم،مهدیس دوستی زاده از لرستان قهرمان شد. صدیقه صادقی از مازندران عنوان دومی را کسب کرد. مائده بردبار از فارس و نسیم خیراله پور از مازندران مشترکاً رده سوم را در اختیار گرفتند.
در این وزن 53 کاراته کا با هم به مبارزه پرداختند.

در وزن ۵۹ + کیلوگرم، نگین یزدگردی از کرمانشاه اول شد. سحر صالحی از مازندران در مکان دوم قرار گرفت. ساحل الیاسی از لرستان و عاطفه بیرانوند از لرستان سوم مشترک شدند.
در این وزن ۴۵ کاراته کا حضور داشتند.

نتایج مسابقات کسب سهمیه المپیک ۲۰۱۸ بوینس آیرس:

وزن ۴۸- کیلوگرم، تارا محمدی از کردستان اول شد. یگانه رشیدی از کرمانشاه در رده دوم قرار گرفت. هستی سپهوند از لرستان و زهرا کریمی از فارس در مکان سوم ایستاد.
برای این وزن ۲۸ کاراته کا ثبت نام کردند. 

وزن ۵۳- کیلوگرم، تینا نصیری از تهران در مکان نخست قرار گرفت. فاطمه خنکدار از مازندران دوم شد. زهرا بنیانی از فارس و مهدیه عباسی از گیلان سوم شدند.
در این وزن ۳۴ کاراته کا شرکت داشتند.

وزن ۵۹- کیلوگرم، مائده بردبار از فارس اول شد. مهدیه طوسی از البرز در رده دوم ایستاد. آتنا پهلوان زاده از گیلان و زهرا جلیلی از گیلان سوم شدند.
در این وزن 28 نفر حضور داشتند.

وزن 59+ کیلوگرم، حدیثه طالبی از اصفهان در مکان نخست ایستاد. شادی رفی پور از خوزستان در رده دوم قرار گرفت. سوگند شاهیوند از کرمانشاه و عاطفه بیرانوند از لرستان مشترکاً در رده سوم قرار گرفتند. 
در این وزن 37 کاراته کا شرکت داشتند. 

 

نمایش موجودیت‌ها