date_range چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ access_time ۱۱:۴۰:۰۹ ق.ظ
تعداد 4 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند. گراف تشابه

هاشمی خبر داد: جلسه با جهانگیری و بررسی استعفای مسجدجامعی

هاشمی خبر داد: جلسه با جهانگیری و بررسی استعفای مسجدجامعی
منبع خبر: جماران
دسته خبری: سیاست|دولت

رئیس شورای شهر تهران درباره استعفای مسجدجامعی از ستاد شورایاری‌ها گفت: ایشان نامه‌ای نوشتند که می‌خواهند استعفا بدهند اما استعفایشان تاکنون پذیرفته نشده چراکه باید این موضوع در هیئت رئیسه کمیسیون فرهنگی بررسی شود.

 

به گزارش جماران؛ رییس شورای شهر تهران از برگزاری جلسه‌ای با معاون اول رییس جمهور برای تعیین تکلیف وضعیت واگن‌های مترو در ساعت 16 امروز خبر داد.

محسن هاشمی در میان جلسه فوق العاده امروز شورای شهر تهران، ریاست را به ابراهیم امینی داد و جلسه شورای شهر را ترک کردو با حضور در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی در خصوص به هم ریختگی جلسه گفت: جلسه به هم ریخته نیست بلکه تا کنون سابقه نداشته است که بودجه بر اساس کد پروژه ها  وارد شود و تک به تک آن را بررسی کنند و جلسه خوب است.

وی درباره استعفای مسجد جامعی از ستاد شورایاری‌ها نیز گفت: ایشان نامه‌ای نوشتند که می خواهند استعفا بدهند اما استعفایشان تا کنون پذیرفته نشده چرا که باید این موضوع در هیات رییسه کمیسیون فرهنگی بررسی شود.

رییس شورای شهر تهران درباره دیدار اعضای مدیریت شهر با آقای جهانگیری معاون اول رییس جمهور گفت: این جلسه امروز ساعت 16 بعدازظهر برگزار می‌شود چرا که چندی پیش نامه‌ای به جهانگیری نوشته و از او خواستم موضوع 2000 واگن را پیگیری کند که امروز جلسه ای با حضور مسولان وزارت کشور، اقتصاد، بانک عامل و... برگزار می‌شود.

وی درباره شائبه تعطیلی خانه‌های قرآن نیز گفت: این موضوع را نشنیده‌ام و اما این ادعای شما باید بررسی شود که ببینیم اصلا چنین چیزی صحت دارد یا خیر؟ که البته بعید می‌دانم. 

انتهای پیام
نمایش موجودیت‌ها