date_range پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ access_time ۰۶:۳۰:۵۸ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

آغاز نام‌نویسی الکترونیک برای دریافت کتب درسی در هرمزگان

آغاز نام‌نویسی الکترونیک برای دریافت کتب درسی در هرمزگان
منبع خبر: خبرگزاری موج
دسته خبری: جامعه|تحصیل

معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت اداره‌کل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: امسال دانش‌آموزان برخی از مقاطع و رشته‌های تحصیلی در هرمزگان می‌توانند برای دریافت کتب درسی به‌صورت الکترونیکی نام‌نویسی کنند.

به گزارش خبرگزاری موج، مرتضی رئیسی گفت: نام نویسی دریافت کتب درسی پایه‌های تحصیلی دوم تا ششم ابتدایی، پایه‌های ۱۱ و ۱۲ رشته‌های فنی و حرفه‌ای و کاردانش و کتاب‌های تکمیلی استعداد‌های درخشان از ۱۸ فروردین در سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی آغاز شده است و تا ۱۸ خرداد ادامه دارد.

وی با عنوان اینکه نام نویسی دریافت کتب درسی پایه اول ابتدایی و پایه دهم نیز از ۲۳ تیر امسال آغاز می‌شود و تا بیستم شهریور ادامه دارد افزود: در صورت نام نویسی نکردن به صورت انفرادی، مدیران مدارس برای دریافت کتب درسی  به صورت گروهی اقدام به نام نویسی می‌کنند.

معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان با اشاره به اینکه در این طرح فرض بر قبولی دانش آموزان در سال تحصیلی ۹۶ -۹۷ است افزود: دانش آموزان و اولیای آن‌ها می‌توانند مرداد امسال برای اصلاح اطلاعات به سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی مراجعه کنند.

وی گفت: مقاطع و رشته‌های دیگر تحصیلی نیز باید کتب درسی خود را در شهریور امسال با مراجعه به کتابفروشی‌های معتبر تهیه کنند.

 رئیسی در پایان افزود: امسال پیش بینی می‌شود بیش از ۳۴۰ هزار دانش آموز در هرمزگان سال تحصیلی جدید را آغاز کنند.

نمایش موجودیت‌ها