date_range یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ access_time ۰۴:۵۴:۳۱ ب.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

استاندار ایلام چراغ جشن گلریزان را با اهدا 400 میلیون ریال روشن کرد

استاندار ایلام چراغ جشن گلریزان را با اهدا 400 میلیون ریال روشن کرد
منبع خبر: مانا سپهر

ایلام - دومین جشن گلریزان مددجویان بهزیستی ایلام شامگاه شنبه در حالی برگزار شد که جمع زیادی از افراد خیر و نیکوکار با حضور در این آیین برای اطعام مددجویان پیش‌دستی کردند. حضور مسئولان استان در این آیین و پیش‌قدمی برای اهدا کمک به مددجویان چراغ این محفل معنوی را پرنور تر کرد.

پس از اعلام مدیر کل بهزیستی ایلام مبنی بر نیاز به همراهی خیران با این سازمان برای تهیه ۲۰ هزار سبد غذایی برای زنان سرپرست خانوار و معلولان، قاسم سلیمانی دشتکی، استاندار ایلام با اهدا ۴۰۰میلیون ریال کلید نخستین کمک را روشن کرد.
در ادامه دیگر مسئولان و خیران با اهدا مبالغ نقدی و تقبل تهیه شماری از بسته های مواد غذایی برای مددجویان در این امر خیر مشارکت کردند.
اهدا ۳۰۰ سبد غذایی از سوی فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان و اهدا مبالغ نقدی ۵۰ و ۶۰ میلیون ریالی از سوی شماری از خیران از دیگر جلوه های نیکوکاری توام با همنوعی در این آیین بود.
همچنین در پایان این آیین محفل ضیافت افطاری با حضور مددجویان برگزار و هزینه اطعام حدود ۳۰۰ مددجو از سوی یک فرد خیر به مبلغ ۱۲۰ میلیون ریال تقبل شد.
مدیرکل بهزیستی ایلام با تقدیر از مشارکت گسترده افراد خیر در این محفل معنوی گفت: در این جشن یک میلیارد و ۶۷۰ میلیون ریال کمک نقدی و غیر نقدی از سوی افراد خیر و نیکوکار برای کمک و اطعام مددجویان اهدا شد.
زهرا همتی افزود: با توجه به محدود بودن اعتبارهای دولتی بی شک این سازمان برای ارایه خدمات مطلوب جامعه هدف به همراهی و مشارکت هرچه بیشتر افراد خیر و نیکوکار نیازمند است.
۲۵ هزار نفر در استان ایلام زیر پوشش خدمات بهزیستی قرار دارند./ایرنا

نمایش موجودیت‌ها