date_range سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷ access_time ۰۱:۵۳:۰۰ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

پاراتکواندوکار آذربایجان‌شرقی در جایگاه سوم رنکینگ فدراسیون جهانی تکواندو قرار گرفت


با اعلام تازه‌ترین رنکینگ فدراسیون جهانی تکواندو، "اصغر عزیزی" پاراتکواندوکار آذربایجان شرقی در جایگاه سوم قرار گرفت.
 
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان ‌شرقی، جدیدترین رنکینگ جهانی پاراتکواندو از سوی فدراسیون جهانی اعلام شد که بر اساس آن نام نبوی، صادقیان‌پور، پوررهنما، نریمانی، بهرامی‌آذر، عزیزی و جعفرزاده در میان برترین‌‌های جهان به چشم می‌خورد .
 
فدراسیون جهانی رنکینگ پاراتکواندوکاران را در ماه «اکتبر» 2018 اعلام کرد که بر اساس آن مهتاب نبوی نخستین نماینده بانوی پاراتکواندو، سعید صادقیان‌پور، احمد نریمانی، مهدی بهرامی آذر، مهدی پوررهنما، اصغر عزیزی و محمود جعفرزاده توانستند در میان برترین‌های جهان بدرخشند .
 
نمایندگان کشورمان پس از مسابقات قهرمانی آسیا در هیچ رویدادی شرکت نکرده‌اند؛ "مهتاب نبوی" نخستین بانوی پاراتکواندوکار کشورمان با کسب 40 امتیاز رده سوم وزن 41- کیلوگرم (41 K) را به خود اختصاص داده است .
 
" اصغر عزیزی" پاراتکواندوکار وزن 75+ کیلوگرم (44 K) با 180/72 امتیاز در جایگاه سوم جدول رده‌بندی قرار دارد .
" حامد حق‌شناس" دیگر نماینده کشورمان در این وزن با 49/07 امتیاز رده سیزدهم را به خود اختصاص داد .
" محسن عبدی" در این وزن نیز با 18 امتیاز جایگاه 27 را در اختیار دارد .
 
" سعید صادقیان‌پور" در وزن 61- کیلوگرم (42 K) با 248 امتیاز همچنان صدرنشین جدول می‌باشد. "سجاد جوانبخت" در این وزن و کلاس 44 با 45/03 امتیاز در رده پانزدهم قرار دارد .
 
" محمدرضا شعبانی" در وزن 75- کیلوگرم (42 K) با 30/94 رده دوازدهم را به خود اختصاص داده است و "مهدی کردلو" دیگر نماینده این وزن با 8/64 در رده بیستم قرار دارد .
 
" احمد نریمانی" هوگوپوش وزن 75+ کیلوگرم (42 K) نیز با 211/60 امتیاز صدرنشین است. "مهدی بهرامی آذر" در وزن 75+ کیلوگرم (43 K) با 40 امتیاز رده دوم را در اختیار دارد .
 
" مهدی پوررهنما" در وزن 75- کیلوگرم (K 44 ) با 306 امتیاز همچنان در رده نخست قرار دارد. " محمود جعفرزاده" نیز 91/70 امتیاز در رده ششم جای گرفته است. "علیرضا بخت" در این وزن نیز در رده پنجاه و شش قرار دارد .
 
گفتنی است؛ اصغر عزیزی پاراتکواندوکار استان در مسابقات مختلف جهانی و بین المللی شرکت کرده و دارای عناوین معتبر و مدالهای رنگین در این رشته ورزشی است .

انتهای پیام
نمایش موجودیت‌ها