date_range پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ access_time ۱۱:۱۱:۰۰ ب.ظ

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌شرقی: موفقیت کمیته امداد در جذب خیران، نشانگر اعتماد مردم به این نهاد است

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: موفقیت‌های کمیته امداد در زمینه توانمندسازی مددجویان و جذب کمک‌های خیران، نشان دهنده اعتماد مردم به این نهاد انقلابی است.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، حجت‌الاسلام سید محمد علی آل هاشم در دیدار با "پرویز فتاح"، رئیس کمیته امداد با بیان این مطلب اظهار کرد: کمیته امداد از یادگارهای ارزشمند بنیانگذار انقلاب اسلامی بوده و با هدف کمک به فقرا و محرومیت زدایی از جامعه تشکیل شده است، خوشبختانه روحیه خدمت به نیازمندان در بین امدادگران این نهاد موج می‌زند.

وی ضمن تقدیر از عملکرد کمیته امداد آذربایجان شرقی گفت: رفع مشکل نیازمندان توفیقی است که خداوند نصیب بندگان خوبش می‌کند و این توفیق نصیب کارکنان کمیته امداد نیز شده است.

وی یکی از شاخص‌های رفتاری در بین مدیران کمیته امداد را عملکرد فراجناحی آنان عنوان کرد و افزود: تلاش امدادگران این نهاد برای حل مشکلات، نور امید را در دل نیازمندان روشن کرد.

"مجید خدابخش"، استاندار آذربایجان شرقی نیز در این دیدار با اشاره به اینکه در شش ماهه نخست امسال ۱۰۰ درصد اعتبارات اشتغال زایی مددجویان کمیته امداد استان جذب شده است، گفت: امیدوار هستیم در شش ماهه دوم سال جاری نیز به تعهدات خود در پرداخت تسهیلات اشتغال به مددجویان تحت حمایت این نهاد عمل کنیم.

وی با تقدیر از فعالیت‌های کمیته امداد در توانمندسازی مددجویان، افزود: رویکرد اشتغال زایی برای مددجویان رویکرد درستی بوده و حمایت از مددجویان خودکفا شده باید تداوم داشته و برای فروش محصولات تولیدی آنان بازاریابی شود.

وی با اشاره به تعداد قابل توجه خیران در این استان، بیان کرد: حمایت از کمیته امداد وظیفه اداری و اعتقادی ما است، چرا که این نهاد در خدمت به مددجویان، کاهش فقر و اشتغال زایی موفق بوده است.

خدابخش عنوان کرد: انتظار داریم کمیته امداد همه ساله گزارشی از کاهش تعداد مددجویان تحت حمایت و خودکفا کردن آنان به مردم ارائه کند.

انتهای پیام
نمایش موجودیت‌ها