date_range یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ access_time ۰۲:۲۱:۰۰ ب.ظ

انتقاد فرماندار هشترود از عملکرد شهرداری

فرماندار هشترود گفت: متاسفانه شهرداری هشترود تعطیل است و کاری برای عمران و آبادانی شهر انجام نمی‌دهد و ما مجبوریم به جای شهرداری از اداره راه و یا اداره دامپزشکی در جهت بهبود وضعیت شهری کمک بگیریم.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، امین امینیان در جلسه شورای ترافیک خاطرنشان کرد: شهر هشترود فاقد پیاده روهای منظم بوده و پیاده روهای موجود نیز بی سامان هستند و سد معبر 80 درصد آنها را اشغال کرده و شهرداری برای بهبود وضعیت پیاده روها هیچ اقدامی انجام نمی‌دهد.

وی با بیان اینکه متاسفانه جلسه های مربوط به شهرداری خروجی ندارد ، گفت: با اقداماتی که به صورت لاک پشتی در شهر توسط شهرداری انجام می شود عمر هیچ یک از مسئولان و شهروندان کفاف دیدن اتمام پروژه ها را نمی کند.

امینیان اضافه کرد: امتیاز منفی دریافت شده شهر هشترود از طرف ستاد سفرهای نوروزی، به علت کارکرد بسیار ضعیف شهرداری هشترود بوده است.

وی خواهان برخورد جدی با متخلفان در حوزه مسافر کشی شد و گفت: هر کسی که در جهت نو سازی و بهسازی حمل و نقل برون شهری، تسهیلات گرفته اما در منطقه به کار نمی گیرد به مراجع قضایی معرفی خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: شهرستان هشترود دارای 861 کیلومتر راه اصلی، فرعی و روستایی است و برای ترمیم و بهسازی این جاده ها نیاز به 400 میلیارد تومان اعتبار داریم.

انتهای پیام
نمایش موجودیت‌ها