خودکشی ناموفق دختر 20 ساله از روی پل هوایی

خودکشی ناموفق دختر 20 ساله از روی پل هوایی
منبع خبر: سلامت‌نیوز

: ساعت 13:45 دقیقه امروز گزارشی مبنی بر پرتاب شدن دختر جوانی از روی پل هوایی مقابل اداره‌کل فنی و حرفه‌ای استان اعلام شد. به گزارش سلامت نیوزبه نقل از ایسنا، مسئول روابط عمومی اورژانس 115 چهارمحال و بختیاری گفت: دختر 20 ساله‌ای در شهرکرد خود را از روی پل هوایی پرتاب کرد. محسن ابراهیمی، با اعلام این خبر، اظهار کرد: ساعت 13:45 دقیقه امروز گزارشی مبنی بر پرتاب شدن دختر جوانی از روی پل هوایی مقابل اداره‌کل فنی و حرفه‌ای استان اعلام شد. وی خاطرنشان کرد: سریعا یک دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شد و تکنسین‌های اورژانس دختر جوان را که از ناحیه کمر و پا دچار شکستگی شده بود، به بیمارستان آیت‌الله کاشانی شهرکرد منتقل کردند.

سلامت نیوز : ساعت ۱۳:۴۵ دقیقه امروز گزارشی مبنی بر پرتاب شدن دختر جوانی از روی پل هوایی مقابل اداره کل فنی و حرفه‌ای استان اعلام شد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا، مسئول روابط عمومی اورژانس ۱۱۵ چهارمحال و بختیاری گفت: دختر ۲۰ ساله‌ای در شهرکرد خود را از روی پل هوایی پرتاب کرد.

محسن ابراهیمی، با اعلام این خبر، اظهار کرد: ساعت ۱۳:۴۵ دقیقه امروز گزارشی مبنی بر پرتاب شدن دختر جوانی از روی پل هوایی مقابل اداره کل فنی و حرفه‌ای استان اعلام شد.

وی خاطرنشان کرد: سریعا یک دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شد و تکنسین‌های اورژانس دختر جوان را که از ناحیه کمر و پا دچار شکستگی شده بود، به بیمارستان آیت‌الله کاشانی شهرکرد منتقل کردند.

نمایش موجودیت‌ها