date_range سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ access_time ۱۰:۲۴:۰۰ ق.ظ

یک روان‌شناس کودک: بگذارید بچه کمر و در مورد خودش حرف بزند

یک روان‌شناس کودک: بگذارید بچه کمر و در مورد خودش حرف بزند
منبع خبر: سلامت‌نیوز

: یک روان‌شناس کودک گفت: بگذارید بچه کمر و در مورد خودش حرف بزند. به گزارش سلامت نیوزبه نقل از آنا، زهره احمدی، بچه‌ها، تا وقتی در جمع، احساس امنیت روانی نداشته باشند جرئت پیدا نمی‌کنند خودشان را نشان بدهند. وی خاطرنشان کرد: باید به کودک کمر و فرصت حرف زدن بدهید، او را خاطرجمع کنید که شنیدن حرف‌های او برایتان مهم است و به حرف‌هایش گوش می‌دهید. این روان‌شناس کودک ادامه داد: هرقدر کودک اطمینان خاطر بیشتری از جانب جمع یا گروه پیدا کند، راحت‌تر می‌تواند حرف بزند و توانمندی‌های خود را نشان بدهد. وی اضافه کرد: برای شنیدن حرف‌های او صبوری به خرج دهید. احمدی تصریح کرد: هرگونه واکنش منفی پدر، مادر یا مربی می‌تواند ترمزی باشد برای حرف زدن کودک.

سلامت نیوز : یک روان‌شناس کودک گفت: بگذارید بچه کمرو در مورد خودش حرف بزند.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از آنا،زهره احمدی ، بچه‌ها، تا وقتی در جمع، احساس امنیت روانی نداشته باشند جرات پیدا نمی‌کنند خودشان را نشان بدهند.

وی خاطرنشان کرد: باید به کودک کمرو فرصت حرف زدن بدهید، او را خاطر جمع کنید که شنیدن حرف‌های او برایتان مهم است و به حرف‌هایش گوش می‌دهید.

این روان‌شناس کودک ادامه داد: هر قدر کودک اطمینان خاطر بیشتری از جانب جمع یا گروه پیدا کند، راحت‌تر می‌تواند حرف بزند و توانمندی‌های خود را نشان بدهد.

وی اضافه کرد: برای شنیدن حرف‌های او صبوری به خرج دهید.

احمدی تصریح کرد: هرگونه واکنش منفی پدر، مادر یا مربی می‌تواند ترمزی باشد برای حرف زدن کودک.نمایش موجودیت‌ها