date_range سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ access_time ۰۵:۰۱:۰۰ ب.ظ
تعداد 6 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند. گراف تشابه

ولایتی: اینکه گفته‌اند ملاقات من و سعد حریری «تند و خشن» بوده، دروغ است/ می‌خواست میان ایران و عربستان وساطت کند، گفتم مشکلی با مذاکره نداریم

ولایتی: اینکه گفته‌اند ملاقات من و سعد حریری «تند و خشن» بوده، دروغ است/ می‌خواست میان ایران و عربستان وساطت کند، گفتم مشکلی با مذاکره نداریم
منبع خبر: روزنو

مشاور بین‌الملل رهبر انقلاب با اشاره به اظهارات نخست‌وزیر مستعفی لبنان عنوان کرد: اینکه حریری اعلام کرده در دیدار اخیر به بنده گفته «ایران در امور داخلی لبنان دخالت نکند» ، درست نیست چراکه او اصلا چنین حرفی در آن ملاقات نزد.

مشاور بین الملل رهبر انقلاب با اشاره به اظهارات نخست‌وزیر مستعفی لبنان عنوان کرد: اینکه حریری اعلام کرده در دیدار اخیر به بنده گفته «ایران در امور داخلی لبنان دخالت نکند» ، درست نیست چرا که او اصلا چنین حرفی در آن ملاقات نزد.

 علی اکبر ولایتی مشاور بین الملل رهبر انقلاب با اشاره به اظهارات نخست‌وزیر مستعفی لبنان عنوان کرد: اینکه حریری اعلام کرده در دیدار اخیر به بنده گفته «ایران در امور داخلی لبنان دخالت نکند» ، درست نیست چرا که او اصلا چنین حرفی در آن ملاقات نزد.

وی افزود: آنچه درباره این ملاقات عنوان شد که ملاقاتی تند و خشن بوده، دروغ بوده و القائات سعودی‌ها و دیگرانی است که مایل نیستند لبنان را در آرامش ببینند.

ولایتی گفت: غیر از بنده و حریری ، دو نفر از طرف آنان و سفیر ما در لبنان هم در آن ملاقات حضور داشتند . در آن ملاقات حریری می خواست میان جمهوری اسلامی و عربستان وساطت کند، بنده گفتم ما مشکلی با مذاکره نداریم و از آن استقبال می کنیم.

مشاور بین الملل رهبر انقلاب تاکید کرد: من همچنین به حریری گفتم که عربستان حدود سه سال است که مردم بی گناه یمن را بمباران می‌کند و غذا و دارو به آنان نمی‌رساند، ۷۰۰ هزار نفر در یمن وبا گرفته‌اند و این موضوع ربطی به سیاست ندارد. به حریری گفتم به سعودی‌ها بگوید که به لحاظ انسانی این مشکلات را برای مردم یمن ایجاد نکنند.
نمایش موجودیت‌ها