date_range جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷ access_time ۰۲:۴۰:۰۰ ب.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

بازگشت عجیب غفوری به تهران پس از شایعه مصدومیت

بازگشت عجیب غفوری به تهران پس از شایعه مصدومیت
منبع خبر: روزنو
دسته خبری: ورزش|فوتبال

وریا غفوری، مدافع استقلال شب گذشته در حالی وارد تهران شد که این خبر پیش از این روی خروجی یک سایت خبری قرار گرفت و با واکنش تند این بازیکن همراه بود و خبر منتشر شده را کذب خوانده بود که معلوم نیست وی چرا نسبت به خبری که صحت داشته چنین واکنش تندی نشان داده و حتی اتهاماتی به تولید کننده خبر وارد کرده است.

 

در خبرها آمده بود عدم حضور غفوری در تهران همراه با سایر بازیکنان قهر او به خاطر عدم دریافت مطالباتش است و در بخشی دیگر هم مصدومیت این بازیکن از ناحیه دوقلوی پایش بوده است که وی قصد دارد در تهران از پای خود MRI گرفته و میزان مصدومیتش مشخص شود.

 

شنیده ها حاکی از آن است که مصدومیت غفوری کهنه است و به چند ماه قبل مربوط می‌شود و حتی از دست دادن تیم ملی و جام جهانی هم تا حدودی می‌تواند به علت وجود همین مصدومیت باشد.

 

غفوری چند روز قبل انتقادات تندی علیه وضعیت باشگاه استقلال و مدیران آن داشت و وضعیت باشگاه با به شدت نابسمان دانسته بود. وی در حالی به پرداخت میلیاردی باشگاه و هزینه برای تمدید با جپاروف و تیام واکنش تندی داشت که به ادعای مدیر سابق استقلال خودش هم از گران‌ترین بازیکنان تیم است و بیش از اکثر بازیکنان تیم دریافتی داشته است.

 

به هر حال غفوری به تهران بازگشته و حالا مشخص نیست دلیل عدم حضورش در این مدت چه بوده است. مصدومیت یا قهر بابت مطالبات؟

نمایش موجودیت‌ها