date_range پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ access_time ۱۱:۱۰:۰۰ ق.ظ

شمخانی در گفتگو با اسپوتنیک: اتهام‌زنی یکی از رایج‌ترین روش‌های آمریکا برای فشار بر کشورهاست

شمخانی در گفتگو با اسپوتنیک: اتهام‌زنی یکی از رایج‌ترین روش‌های آمریکا برای فشار بر کشورهاست
منبع خبر: روزنو

دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران گفت که کشورش اگر بخواهد صادرات نفت از منطقه را موقف کند، شرایط میدانی خلیج‌فارس از شرایط کنونی متفاوت خواهد بود.

دبیرشورای عالی امنیت ملی ایران گفت که کشورش اگر بخواهد صادرات نفت از منطقه را موقف کند، شرایط میدانی خلیج فارس از شرایط کنونی متفاوت خواهد بود.
 
به گزارش روز نو :«علی شمخانی» روز چهارشنبه به خبرگزاری اسپوتنیک روسیه گفت: اتهام زنی یکی از روش های رایج آمریکا برای فشار بر کشورهاست. متاسفانه پایان مسیری که آمریکا در پیش می گیرد، منجر به صلح بیشتر برای مردم نخواهد شد.
 
دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران افزود: بارها اعلام کردیم که با تمام قدرت از حریم کشورمان و مرزهاییمان دفاع خواهیم کرد و با قدرت به هر متجاوزگری پاسخ خواهیم داد. به هیچ کس اجازه نخواهیم داد که به حریم هوایی ما که خط قرمز ماست، نزدیک شود. همیشه به متجاوزگران پاسخ قاطع داده ایم و پس از این هم با قاطعیت پاسخ متجاوزگران را خواهیم داد.
 
دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران صبح امروز برای شرکت و سخنرانی در دهمین اجلاس بین المللی نمایندگان عالی امور امنیتی کشورهای جهان وارد شهر اوفا مرکز باشقیرستان روسیه شد.
 
شمخانی قرار است در این اجلاس با موضوع "تضمین امنیت ملی و توسعه اقتصادی پایدار در مقابله با تهدیدات هیبریدی” سخنرانی کرده و در حاشیه این اجلاس با برخی همتایان خود دیدار و گفتگو کند.
 
در این اجلاس ۲ روزه که دهمین دوره آن امروز افتتاح می‌شود نمایندگان عالی کشورهای مختلف از ۵ قاره جهان در خصوص مهمترین موضوعات مشترک در حوزه امنیت بین الملل به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت.


شفقنا
نمایش موجودیت‌ها