date_range جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷ access_time ۰۹:۰۴:۰۰ ب.ظ

حکم شهردار جدید اوایل هفته آینده صادر می‌شود

حکم شهردار جدید اوایل هفته آینده صادر می‌شود
منبع خبر: اکو فارس

اکوفارس: رئیس شورای شهر تهران در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه با توجه به اجرای قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان و اینکه افشانی باید در 27 آبان از شهرداری برود، چه تصمیماتی اتخاذ شده است، اظهار کرد: وزارت کشور 10 روز وقت داده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، رئیس شورای شهر درباره زمان صادر شدن حکم حناچی برای شهرداری تهران گفت: هنوز منتظر حکم حناچی برای شهرداری هستیم و احتمالا در اوایل هفته آینده حکمش صادر می‌شود.

محسن هاشمی، رئیس شورای شهر تهران  در پاسخ به این سوال که حکم حناچی برای سمت شهرداری صادر شده است یا خیر، گفت: هنوز منتظر هستیم و انشاءالله در اوایل هفته حکم شهردار جدید صادر می‌شود.

وی در پاسخ به سوالی مبنی‌ بر اینکه با توجه به اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان و اینکه افشانی باید در 27 آبان از شهرداری برود، چه تصمیماتی اتخاذ شده است، اظهار کرد: وزارت کشور 10 روز وقت داده است.

هاشمی در پاسخ به سوال دیگری مبنی‌ بر اینکه آیا  وزارت کشور 10 روز مهلت داده است تا افشانی بماند، تصریح کرد: خیر؛ این اختلاف نظری بازرس کل کشور، مجلس و دیوان محاسبات کشور است که گفته‌اند باید بررسی کنیم.

رئیس‌ شورای شهر تهران در پاسخ به این سوال مبنی‌بر اینکه با توجه به اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان آیا سرپرستی برای شهرداری تهران انتخاب می‌شود، خاطرنشان کرد: در این مورد صحبت نمی‌کنم.

نمایش موجودیت‌ها